Новини


Новоселівка – мальовниче село Полтавського району, засноване в кінці ХІХ століття. Воно розташоване на лівому березі річки Свинківка, за 13 кілометрів від м. Полтави.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської обласної ради народних депутатів від 22 лютого 1958 року (№155) Крутобережанську сільську Раду, в зв’язку з перенесенням її центру в село Новоселівка, було перейменовано в Новоселівську сільську раду народних депутатів. До складу Новоселівської сільської ради входять села: Брунівка, Вільховий Ріг, Крюкове, Терентіївка, Пасківка. Кількість населення складає 1990 чоловік.

Читати далі

23 лютого 2018 року голова районної ради Михайло Кононенко провів пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

На розгляд сімнадцятої сесії районної ради винесено 57 питань по всих питаннях сесія районної ради прийняла відповідні рішення, а саме:

Читати далі

Новоселівська сільська рада - це велика родина, наші земляки: лікарі, вчителі, інженери, тваринники, землероби, які живуть тут, працюють або тут пройшло їх дитинство, роки юності.

Берегти славні традиції, звичаї та свята рідного краю, примножувати здобутки його на радість дітям, берегти свою рідну Батьківщину, не цуратися свят і буднів - святий обов’язок кожного.

Тому всіх жителів, працівників Новоселівської сільської ради радий привітати зі святом – 60 років з дня заснування громади!

Бажаю вам і вашим родинам добра, благополуччя, успіхів, світлої долі, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров"я і натхнення у праці задля розвитку Полтавського району та щасливого майбутнього кожного мешканця!

Голова Полтавської районної ради

М.М.Кононенко

Читати далі

Шановний Олександре Івановичу!

Щиро вітаю Вас з Днем народження!


Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай мудрість, доброта і милосердя завжди супроводжують Вам надалі, допомагаючи здійсненню планів і виконанню бажань!

З повагою,
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі

23 лютого 2018 року о 10.00 у великій залі Полтавської районної ради відбудеться пленарне засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Запрошуємо депутатів Полтавської районної ради прийняти участь в засіданні.

Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі

Шановні сільські голови, депутати Полтавської районної ради!

Запрошуємо вас на урочисте святкування

60-ї річниці від дня заснування

Новоселівської сільської ради.

Свято відбудеться 23 лютого о 14.00

в приміщенні Новоселівського будинку культури

(с.Новоселівка вул.Олени Пчілки, 33)

У програмі:

Виставка художників та майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Виставка – презентація сільських рад.

Святковий концерт за участю кращих колективів Полтавського району.

Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Новоселівський сільський голова

Людмила Макаренко

Читати далі

21 лютого 2018 року голова районної ради Михайло Кононенко провів засідання Президії районної ради.

Члени президії погодили питання які виносяться на розгляд сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, а саме:

Читати далі

На вебінарі, «Антикорупційна політика держави. Особливості електронного декларування», проведеному 21 лютого 2018 р. Полтавським обласним центром підвищення кваліфікації виконавчий апарат і депутати Полтавської районної ради отримали інформацію про особливості заповнення е-декларацій.

Доповідач акцентувала увагу на правовому полі, яке є підставою е-декларування: Закони України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу».

Читати далі

20.02.2018 року на черговій нараді з керівниками комунальних підприємств, закладів, організацій Полтавського району голова районної ради Михайло Кононенко ознайомив присутніх з основними заходами в районі та плани на поточний тиждень.

Михайло Михайлович повідомив, що тиждень буде напружений, оскільки планується проведення засідань кількох комісій, президії та сімнадцятої сесії Полтавської районної ради сьомого скликання. Тому необхідно провести різноманітні заходи, які потребують вирішення багатьох організаційних питань. Наголосив на необхідності участі виконавчого апарату на вебінарі, присвяченому особливостям заповнення електронних декларацій.

Читати далі

Шановна Людмило Сергіївно!

Щиро вітаю Вас з Днем народження!

Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою,
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі
Сторінка 1 з 22

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні конкурси


Петиції


Запитати депутата