Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

Полтавська районна рада

Гімн
Карта
Газета "Вісті"
Форум

Відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.7 грудня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

 

Голова районної ради Михайло Кононенко,  перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Герасименко привітали представників органів місцевого самоврядування, депутатів районної та сільських рад. Вони, зокрема, наголосили на тому, що завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, співпраці з територіальними громадами в цьому році вдалося вирішити чимало непростих проблем, реалізовувати ряд проектів.08.12.2017

Відбулася нарада представників Полтавської районної ради та КО «Інститут розвитку міста»В рамках співробітництва, ініційованого головою Полтавської районної ради Михайлом Кононенко, 6 грудня 2017 р. відбулася чергова робоча нарада представників Полтавської районної ради та КО «Інститут розвитку міста».


Заступник голови, Олексій Івженко, акцентував увагу на необхідності поєднання зусиль у вирішенні проблемних питань громад міста Полтава і Полтавського району. Директор КО «Інститут розвитку міста», Юрій Левченко, підкреслив важливість комплексного розвитку міста і села, пошуку коштів і створення відповідного маркетингового плану дій на цій основі.


08.12.2017

Привітання голови районної державної адміністрації З Днем місцевого самоврядування

Привітання голови районної державної адміністрації  З Днем місцевого самоврядування
07.12.2017

Привітання голови районної ради Михайла Кононенка з нагоди Дня місцевого самоврядування

Привітання голови районної ради Михайла Кононенка з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати районної, сільських рад!

 

Сердечно вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

 

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Тож нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими!

 

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави. Нехай надійними супутниками Вам стануть розуміння і підтримка всіх територіальних громад.

 

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі.


Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане прикладом творчої роботи для кожного з нас.

     

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю району міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають сили й наснаги.

З повагою

Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко


 

07.12.2017

ЗАПРОШЕННЯ

ЗАПРОШЕННЯ


Запрошуємо працівників органів місцевого самоврядування, 


депутатів районної, сільських рад 


та мешканців Полтавського району 


на районне свято з нагоди 


Дня місцевого самоврядування в Україні, яке  відбудеться 


7 грудня 2017 року об 11.00 


в районному будинку культури (с.Щербані, вул.Центральна,1) 
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

06.12.2017

ЗАПРОШЕННЯ

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо


мешканців Полтавського району 


на презентацію книги 


«ІСТОРІЯ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ», 


яка відбудеться 7 грудня 2017 року об 11.00 


в районному будинку культури (с.Щербані, вул.Центральна,1) 
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

 

06.12.2017

Голова районної ради Михайло Кононенко підписав Договір про співпрацю між Полтавською районною радою та аграрною Академією.

Голова районної ради Михайло Кононенко  підписав Договір про співпрацю між Полтавською районною радою  та аграрною Академією.

6 грудня 2017 року за ініціативи голови районної ради Михайла Кононенка відбулася зустріч з першим проректором Полтавської державної аграрної академії Павлом Писаренком, деканом факультету економіки та менеджменту Олександром Галич, а також завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування Тамарою Лозинською. В ході зустрічі підписали Договір про співпрацю.між Полтавською районною радою та аграрною Академією.


06.12.2017

6 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін

6 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін

6 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін під головуванням заступника  голови постійної комісії Олени Носенко.


На комісії розглянуті питання: 

1.    Про затвердження субвенції з сільських бюджетів;

2.    Про внесення змін до кошторисних призначень управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації;

3.    Про перерозподіл кошторисних призначень;


06.12.2017

Вітаю з Днем народження Яковенка Олександра Андрійовича — голову Полтавської районної ради шостого скликання

Вітаю з Днем народження Яковенка Олександра Андрійовича — голову Полтавської районної ради шостого скликання

Шановний Олександре Андрійовичу!

 

Щиро вітаю Вас з Днем народження!


 
Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, 

родинного затишку, благополуччя і добра.

 

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, 

а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

 

З повагою,
Голова Полтавської  районної ради

Михайло Кононенко

06.12.2017

Привітання голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка з Днем Збройних Сил України

Привітання голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка  з Днем Збройних Сил України

Дорогі захисники Української держави!

 

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців району з Днем Збройних Сил України!

 

Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом.


У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Україні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.


Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, здоров’я та надійного родинного тилу.З повагою,

Голова Полтавської районної ради

М.М. Кононенко

06.12.2017Календар подій

Грудень 2017

     

Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31