Про затвердження Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Полтавського району на 2017 рік


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23 червня 2017 року №13/УІІ-374

Про затвердження Стратегічного плану

соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування»

з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування

Полтавського району на 2017 рік.

Розглянувши подання районної державної адміністрації, висновки постійних комісій районної ради та відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Стратегічний план соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Полтавського району на 2017 рік (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити виконання завдань щодо реалізації Стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Полтавського району на 2017 рік відповідно до напрямків діяльності.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін.

Голова

районної ради М.М. КОНОНЕНКО

Стратегічний план

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси