Про забезпечення харчуванням дітей у таборах з денним перебуванням протягом червня-липня 2017 року (оздоровчого періоду)


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23 червня 2017 року №13/УІІ-367

Про забезпечення харчуванням дітей у

таборах з денним перебуванням протягом

червня-липня 2017 року (оздоровчого періоду)

Розглянувши подання районної державної адміністрації, враховуючи зміни до частини третьої статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», до частини третьої статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», на виконання статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою соціального захисту дітей, які потребують забезпечення повноцінним харчуванням протягом червня-липня 2017 року (оздоровчого періоду), районна рада ВИРІШИЛА:

1. Організувати харчування дітей у таборах з денним перебуванням протягом червня-липня 2017 року (оздоровчого періоду).

2. Встановити вартість харчування у таборах з денним перебуванням протягом червня-липня 2017 року (оздоровчого періоду) із розрахунку на одну дитину в день - 20 грн за рахунок коштів районного бюджету в межах річних кошторисних призначень (розрахунок додається).

3. Дозволити відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації, керівникам навчальних закладів, у межах повноважень, забезпечувати вирішення питання щодо збільшення вартості харчування на підставі пропозицій батьків за їх та спонсорські кошти.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

Голова районної ради М.М. Кононенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси