Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ освіти Полтавського району, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

23 червня 2017 року №13/УІІ-366

Про підвищення тарифних розрядів

педагогічним працівникам закладів та установ

освіти Полтавського району, що фінансуються

за рахунок місцевих бюджетів

Розглянувши подання районної державної адміністрації, відповідно до ст..43,ст..62 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року №974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпні 2002 р. №1298», Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» районна рада ВИРІШИЛА:

1. Підвищити тарифні розряди педагогічним працівникам закладів та установ освіти Полтавського району( вихователям дошкільних навчальних закладів сільських рад, вихователям дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, педагогічним працівникам Районного будинку дитячої та юнацької творчості, методистам комунальної організації «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти Полтавського району» Полтавської районної ради), що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів з 1 червня 2017 року в межах кошторисних призначень на 2017 рік.

2. Доручити начальнику відділу освіти районної державної адміністрації Веретільник Н.В. внести зміни до штатних розписів та затвердити їх в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

Голова районної ради М.М. Кононенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси