Працювали депутатські комісії


Готуючись до десятої сесії Полтавської районної ради восьмого скликання, відбулося спільне засідання усіх постійних депутатських комісій, яке провів Євген Янкевич – голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації.

Участь у роботі комісій взяв голова районної ради Михайло Кононенко та начальник районної військової адміністрації Дмитро Романов.

На спільному засіданні члени комісій опрацювали 19 питань порядку денного з послідуючим винесенням на затвердження сесією районної ради, яка відбудеться 21 липня о 10 годині ранку.

Два питання стосувалися встановлення (зміни) меж населених пунктів Хоружі та Шкурупіївка Решетилівської ТГ. Розглянувши ці питання, депутати рекомендували змінити межі села Хоружі, збільшивши їх до 181,7400 га; села Шкурупіївка – до 318,9100 га, відповідно до проектів землеустрою та затвердженої містобудівної документації.

Депутати також вивчили надану інформацію керівників Решетилівської окружної прокуратури Івана Сагайдачного та Диканської окружної прокуратури Олександра Рябовола стосовно стану законності, заходів щодо її зміцнення та результати діяльності, рекомендувавши до затвердження відповідні проекти рішень.

На засіданні також опрацювали фінансові питання, зокрема, щодо змін до Програми «Організація територіальної оборони на 2022 рік», включаючи закупівлю предметів, матеріалів, обмундирування, екіпірування, спорядження та пально-мастильних матеріалів для військових частин Сил Територіальної оборони ЗСУ за територіальним принципом, учасників добровольчих формувань територіальних громад Полтавського району. Також розглянули питання про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Полтавської ТГ до районного бюджету у сумі 7 521 700,00 грн для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд на приміських маршрутах пільгових категорій громадян, що проживають у селах Полтавської ТГ за період з травня по грудень 2022 року.

Члени комісії рекомендували до затвердження сесією проект рішення «Про створення КП «Полтавська районна аптека №1» Полтавської районної ради. Фактично йдеться про перетворення районної аптеки № 250 у комунальне підприємство районної ради, якому нададуть в оренду приміщення в адмінбудинку по вулиці Шевченка, б. 7.

Приміщення в адміністративній будівлі по вулиці Шевченка, 7 також нададуть в оренду Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава мудрого. Відповідні проекти рішень депутати районної ради також рекомендували до затвердження сесією.

Серед питань порядку денного засідання постійних депутатських комісій також розглянуті питання – «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2022 рік»; «Про затвердження змін та доповнень до «Програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад Полтавського району та комунальних підприємств Полтавської районної ради на 2021-2025 роки»; «Про виключення зі списку присяжних Полтавського районного суду М.Ю. Кісельової»; «Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради»; «Про затвердження розпоряджень голови районної ради»; «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Полтавської районної ради восьмого скликання», що передбачає можливість проведення сесійних засідань в режимі онлайн, у зв’язку з воєнним станом, та інші.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси