Звіт депутата Полтавської районної ради Солопова Дмитра Івановича за 2022 рік.


Звіт депутата Полтавської районної ради Солопова Дмитра Івановича за 2022 рік.

В складі Полтавської районної ради я представляю мешканців Полтавської територіальної громади Полтавського району, яка станом на 2022 рік налічувала понад 309 тис. жителів. Моя робота, як депутата Полтавської районної ради, була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, наданих мені чинним законодавством України.

За 2022 рік своєї діяльності брав участь у чотирьох пленарних засіданнях сесії Полтавської районної ради.

З питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування був присутнім на п`яти засіданнях.

Діяльність постійної комісії здійснюється на підставі норм регламенту Полтавської районної ради восьмого скликання, затвердженого рішенням другої сесії районної ради восьмого скликання №2/УІІІ-93 від 23.02.2021 р. та Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням третього засідання першої сесії районної ради восьмого скликання №1/УІІІ-08 від 28.12.2020 року.

Основною організаційною формою діяльності постійної комісії є їх засідання.

Основна маса питань, розглянутих комісією за звітний період – це зміна меж населених пунктів територіальних громад Полтавського району, а саме: села Білухівка Мартинівської сільської ради; сіл Давидівка, Коби, Грекопавлівка Новосанжарської селищної ради села Надержинщина Новоселівської сільської ради; сіл Копили, Микільське Терешківської сільської ради; сіл Хоружі, Шкурупіївка Решетилівської міської ради.

Вирішуючи питання, що належать до повноважень постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування, комісія користується у своїй роботі і рядом законодавчих та нормативно-правових актів щодо земельних, податкових відносин, екологічних питань, ринку та оцінки земель та інше.

Основними принципами, в моїй роботі, як члена, постійної комісії, є законність, гласність та колективне обговорення питань. Як, депутат, працюю в комісії на громадських засадах.

Я, як член комісії, з початку каденції веду роботу по прийому громадян з особистих питань, готую депутатські запити та звернення щодо питань, які найбільше турбують жителів району, беру активну участь у громадсько-політичному житті Полтавщини, тим самим забезпечую реалізацію державної політики в сфері охорони навколишнього природного середовища, використання земель, водних та лісових ресурсів.

Постійна комісія здійснює попередній розгляд та вносить рекомендації, висновки на пленарне засідання районної ради.

Засідання постійної комісії завжди проводяться відкрито за участю депутатів районної ради та запрошених. Кожна внесена пропозиція враховується при голосуванні.

Вважаю, щодо проведеної роботи, якості підготовлених рішень на засіданнях постійної комісії та сесіях районної ради, голова та члени постійної комісії спрацювали відповідально і професійно.

Протягом року постійно працював із зверненнями громадян в приміщенні для роботи депутатів Полтавської районної ради за адресою м. Полтава вул. Шевченка 5 (згідно графіка) та на місцях в окрузі. Проведено 81 прийомів громадян. На зустрічах розглядалися звернення громадян стосовно: житлово-комунальних проблем, проблем із транспортним сполученням та перевезення громадян у віддалені райони міста на прилеглі села, матеріальної допомоги. Співпраця з волонтерами. Допомога внутрішньо переміщеним особам. Усі звернення були розглянуті, по можливості надана правова, матеріальна, консультативна допомога.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси