Річний звіт депутатки Полтавської районної ради, Шкурупій Марини Вікторівни


Річний звіт депутатки Полтавської районної ради, Шкурупій Марини Вікторівни

Я, депутатка Полтавської районної ради - Шкурупій Марина Вікторівна, наразі є головою постійної комісії Полтавської районної ради з питань законності, правопорядку, боротьби із злочинністю, запобігання корупції та захисту прав людини.

Основною організаційною формою діяльності постійної комісії є їх засідання.

За звітний період відбулося 3 засідання постійних комісії спільно з іншими постійними комісіями, на яких розглянуто 50 питань.

Засідання постійної комісії завжди проводяться відкрито за участю депутатів районної ради та запрошених. Кожна внесена пропозиція враховується при голосуванні.

Депутати постійної комісії проводять особисті прийоми громадян по району, беруть активну участь у пленарних засіданнях ради.

Члени постійної комісії співпрацюють зі спеціалістами виконавчого апарату районної ради.

У звітному періоді постійна комісія працювала злагоджено, професійно, відповідально.

Всього за 2022 рік Полтавська районна рада провела 4 пленарних засідання, 2 з яких відвідано мною. Прийом громадян проводився, також мала онлайн консультування. Так як наш регіон - Полтавська область прийняв значну кількість внутрішньо переміщених осіб, внаслідок війни, багато з яких потребують допомоги та підтримки,- зараз займаюся питанням щодо співпраці
з Австрійською республікою для надання гуманітарної допомоги верствам населення, які опинилися в скруті внаслідок війни.

Тезисно описана діяльність за 2022, та в планах подальша підтримка громадян які цього потребують, незалежно від форми надання домоги.

Звіт надіслано до Полтавської районної ради для публікації.

Все буде Україна!

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси