Переможці районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавського району у 2017 році


12 липня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо розгляду проектів розвитку територіальних громад Полтавського району, розроблених представниками сільських рад.

У ході презентації проектів-конкурсантів (всього було подано 8 конкурсних пропозицій) їх розробники обґрунтовували доцільність та соціально-економічний ефект від упровадження проектів.

Під час обговорення члени комісії відзначали, що всі подані на конкурс проекти цікаві та потребують фінансування. Проте для визначення переможців слід керуватися першочерговістю реалізації проектів та їх вартістю. Виходячи з цього було затверджено перелік проектів-переможців та розподілено суми коштів для їх реалізації таким чином:

  1. Проект «Модернізація (реконструкція) мережі вуличного освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій в населених пунктах Ковалівської сільської ради» – 1-ше місце (обсяг фінансування 150 тис. грн.)
  2. Проект «Дай руку, першокласнику» – 2-ге місце (обсяг фінансування 150 тис. грн.)
  3. Проект «Енергозберігаючі заходи в Будинку культури с. Тахтаулове, Полтавського району Полтавської області з виконанням капітального ремонту по заміні вікон та вхідних дверей» – 3-тє місце (обсяг фінансування 100 тис. грн.).
  4. Проект «За чисте довкілля» – 4-те місце (обсяг фінансування 100 тис. грн.).

Необхідно відмітити спрямованість зазначених проектів на реалізацію стратегічних пріоритетів Полтавського району та забезпечення сталого, гармонійного розвитку територіальних громад.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси