Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань


Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. 40 років Перемоги в с.Божківське Полтавського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Надержинщинська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. 40 років Перемоги в с.Божківське Полтавського району Полтавської області».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Надержинщинській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 05.03.2018р. в робочий час за адресою: с.Надержинщина, вул.Молодіжна, 7.

Строк завершення прийому пропозицій - 05.04.2018р.

Виконавчий комітет Надержинщинської сільської ради

Детальний план території розміщення Божківської АЗП-СМ

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси