Співробітництво Полтавської районної ради та КО «Інститут розвитку міста», спрямоване на підвищення якості послуг громадського транспорту


Триває співробітництво Полтавської районної ради та КО «Інститут розвитку міста», ініційоване Михайлом Кононенком. Так, для забезпечення спільних інтересів територіальних громад м. Полтава і Полтавського району представники районної ради взяли участь у роботі тематичної групи з розробки цілей за напрямом «Підвищення якості послуг громадського транспорту», яка відбулася 19 березня 2018 року в офісі Інституту розвитку міста.

Наразі в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» за співпраці з консалтинговою компанією «Dornier» розробляється План сталої міської мобільності міста Полтава, до якого включено наступні Пріоритети: підвищення якості послуг громадського транспорту; розвиток велосипедного руху; впорядкування паркувального простору; створення інтелектуальної транспортної системи; підвищення рівня безпеки руху та ін.

Під час засідання було презентовано результати попередніх напрацювань за Пріоритетом «Підвищення якості послуг громадського транспорту» та діагностовано його поточний стан. Крім того, відбулися модеровані дискусії щодо обговорення цілей і показників їх досягнення для даного Пріоритету.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси