Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки сільськогосподарського призначення площею 3,600 га, яка надана на умовах оренди гр.Павлюченку О.П. для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Надержинщинської сільської ради Полтавського району Полтавської області.ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

___________ 2018 року №__________

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки сільськогосподарського призначення

площею 3,600 га, яка надана на умовах оренди

гр.Павлюченку О.П. для ведення фермерського

господарства за межами населених пунктів

на території Надержинщинської сільської ради

Полтавського району Полтавської області.

Розглянувши клопотання громадянина Павлюченка Олександра Петровича від 12.03.2018 року та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 3,600 га, кадастровий номер 5324083500:00:005:0033, яка надана на умовах оренди гр.Павлюченку Олександру Петровичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ 01.02) за межами населених пунктів на території Надержинщинської сільської ради Полтавського району Полтавської області, розроблену товариством з обмеженою відповідальністю «Регіон ЕкспертПроект», відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи позитивний висновок державної землевпорядної експертизи від 19 жовтня 2017 року №3350 та керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

  1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 3,600 га, кадастровий номер 5324083500:00:005:0033, яка надана на умовах оренди гр.Павлюченку Олександру Петровичу для ведення фермерського господарства (код згідно КВЦПЗ 01.02) за межами населених пунктів на території Надержинщинської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
  2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 3,600 га, що знаходиться за межами населених пунктів на території Надержинщинської сільської ради Полтавського району Полтавської області і станом на 01.01.2017 року становить 16327,57грн. (1 га – 4535,43 грн.).
  3. Головному управлінню Держгеокадастру у Полтавській області забезпечити збереження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки в місцевому фонді документації із землеустрою та застосування затверджених показників нормативної грошової оцінки.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування.

Голова районної ради М.М.Кононенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні конкурси


Петиції


Запитати депутата