Щотижнева оперативно-розпорядча нарада з керівниками комунальних закладів Полтавського району


15 травня 2018 року голова районної ради Михайло Кононенко провів щотижневу оперативно-розпорядчу нараду з керівниками комунальних закладів Полтавського району

Голова районної ради Михайло Кононенко розпочав нараду з вручення відзнаки Світлані Миколаївні Декань керуючій справами Полтавської районної ради, за 20-ти річну роботу та особливі заслуги перед громадою Полтавського району, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну громадську позицію та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування Полтавського району.

Також Михайло Михайлович подякував директору районного будинку культури Пащин Л.С. за організацію і проведення на високому рівні свята до Дня Матері та Дня сім’ї. Голова районної ради відзначив здібності дітей та запропонував нагородити керівників хореографічних гуртків району Почесними грамотами.

Михайло Михайлович наголосив, що 24 травня 2018 року відбудеться вісімнадцята сесія сьомого скликання, на яку виносяться 74 питань. Голова районної ради наголосив керівникам підприємств та закладів переглянути проекти рішень.

Протягом тижня проходитимуть засідання постійних комісій районної ради:

17.05.2018р. о 11-00 - засідання постійної комісії з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі і побуту; о 14.00 – засідання постійної комісії у справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

18.05.2018 о 10-00 - спільне засідання постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, підприємництва, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування.

14-00 – Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Полтавської обласної ради.

Голова районної ради повідомив, що 30 вересня 1925 року був заснований Полтавський район. Тому дано доручення виконавчому апарату районної ради створити комітет по підготовці до відзначення 93-ї річниці від Дня утворення Полтавського району.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси