За січень-липень 2018 року Центрами обслуговування платників                                 Полтавської ОДПІ надано 10548 адміністративних послуг


Для створення максимально комфортних умов отримання всього комплексу адміністративних послуг в Полтавській ОДПІ створено та працюють 4 Центри обслуговування платників. Протягом січня-липня 2018 року Полтавською ОДПІ надано 10548 адміністративних послуг. Значну кількість було надано наступних послуг: видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – 3678, реєстрація книг обліку розрахункових операцій - 635, надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 549, реєстрація розрахункових книжок - 217, реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів та витрат платникам єдиного податку - 337 та інші.

Сервісні центри мають зручну для платників податків та громадян структуру. В одному місці зосереджені всі необхідні послуги : реєстрація , консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян.

В ЦОПах Полтавської ОДПІ створені умови щодо належного та якісного обслуговування платників податків. У зонах очікування встановлені у необхідній кількості стільці, лави та столи для зручного заповнення документів та заяв. Для громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями створені умови з вільним та зручним доступом до приміщень ЦОП.

У зручних для відвідувачів ЦОП місцях знаходяться зразки заповнених заяв та декларацій, а також належним чином оформлені інформаційні картки адміністративних послуг.

Прийом відвідувачів у ЦОПах Полтавської ОДПІ здійснюється: понеділок - четвер до 18-00 години, п’ятниця - до 16.45 години, у суботу прийом здійснюється до 13 години.

Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси