Про використання коштів виділених з районного бюджету на поточні та капітальні ремонти закладів освіти районуПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

____________________ №

Про використання коштів

виділених з районного бюджету

на поточні та капітальні ремонти

закладів освіти району

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації Веретільник Н.В. про використання коштів, виділених з районного бюджету на поточні та капітальні ремонти закладів освіти району районна рада ВИРІШИЛА:

 1. Інформацію начальника відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації Н.В.Веретільник про використання коштів, виділених з районного бюджету на поточні та капітальні ремонти закладів освіти району взяти до відома.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

Голова районної ради М.М. Кононенко

Інформація

Про використання коштів виділених з районного бюджету

на поточні та капітальні ремонти закладів освіти району

На сьогоднішній день Відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації обслуговує 26 навчальні заклади в яких проводяться різного виду роботи: надання послуг, виконання будівельно-монтажних робіт, виготовлення та коригування проектно-кошторисної документації.

Капітальні ремонти:

 • «Капітальний ремонт частини будівлі Степненського НВК по вул. Гараха, 1, с. Степне, Полтавського району, Полтавської області (з підсиленням несучих конструкцій будівлі, ремонтом вимощення та покрівлі)» договір заключений з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Центр-буд», виділено кошти в сумі 427 092,00 грн., використано 394 757,14 грн.
 • «Капітальний ремонт спортивного залу Супрунівського НВК по вул. Соборна, 5 в с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «ТЕХПОСТАЧ-СЕРВІС», виділено кошти в сумі 113 000,00 грн.(РБ) та 500 000,00 грн.(СБ), оплачений аванс на придбання матеріалів в сумі 178 453,61 грн., згідно постанови №117.
 • «Капітальний ремонт приміщення спортивного залу Тахтаулівського НВК по вул. Центральна, 115 в с. Тахтаулове, Полтавського району, Полтавської області» договір заключений з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Віват груп», виділено кошти в сумі 400 000,00 грн.(РБ) та 400 000,00 грн.(СБ), оплачений аванс на придбання матеріалів в сумі 234 151,50 грн., згідно постанови №117.

Поточні ремонти:

 • «Поточний ремонт по встановленню грат на вікна в частині приміщення Абазівської ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Шкільна, 12 в с. Абазівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «УКРШОТ», використано 46 896,64 грн.
 • «Поточний ремонт електромережі ДНЗ Бричківського НВК по вул. Центральна, 21а в с. Бричківка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Кононенко Григорій Іванович, використано 47 997,00 грн.
 • «Поточний ремонт покрівлі Бричківського НВК» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Іваненко Дмитро Володимирович, використано 8 204,00 грн.
 • «Поточний ремонт покрівлі в Кашубівській ЗОШ І ст. по вул. Центральна, 2 в с. Кашубівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будбізнеспроект», використано 69 817,44 грн.
 • «Поточний ремонт системи опалення Коломацької ЗОШ І-ІІІ ст.» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 5 316,00 грн.
 • «Поточний ремонт покрівлі Мильчанської ЗОШ І ст.» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Іваненко Дмитро Володимирович, використано 13 759,00 грн.
 • «Поточний ремонт по заміні електромережі в Новоселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Олени Пчілки, 31 в с. Новоселівка, Полтавського району, Полтавської області» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 197 988,00 грн.
 • «Поточний ремонт системи теплопостачання та водопостачання в Новоселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Олени Пчілки, 31 в с. Новоселівка, Полтавського району, Полтавської області» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 12 048,00 грн.
 • «Поточний ремонт системи водопостачання в Полтавському районному будинку дитячої та юнацької творчості» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 3 678,00 грн.
 • «Поточний ремонт системи водопостачання в дошкільному підрозділі Супрунівського НВК» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 14 328,00 грн.
 • «Поточний ремонт системи водопостачання в дошкільному підрозділі Супрунівського НВК» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 18 696,00 грн.
 • «Поточний ремонт вхідної групи в Супрунівського НВК по вул. Соборності, 5 в с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Сулима Олександр Миколайович, використано 114 551,46 грн.
 • «Поточний ремонт системи опалення в дошкільному підрозділі Супрунівського НВК» договір заключений з Комунальним підприємством «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району», використано 77 988,00 грн.
 • Поточний ремонт електродвигунів, електрообладнання (Чорноглазівська ЗОШ І-ІІ ст.) договір заключений з Фізичною особою підприємцем Шакіров Сергій Олександрович, використано 2 073,00 грн.

Виготовлення нової та коригування вже існуючої проектно-кошторисної документації:

 • «Капітальний ремонт теплогенераторної із заміною котлів в Божківському НВК по вул. 40 років Перемоги в с. Божківське Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Товариством з обмеженою відповідальністю «УПРБУДСПЕЦМОНТАЖ», виділено кошти в сумі 50 000,00 грн., використано 50 000,00 грн.
 • «Капітальний ремонт зовнішньої тепломережі Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. О.Пчілки, 31, в с. Новоселівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будбізнеспроект», виділено кошти в сумі 30 000,00 грн., використано 30 000,00 грн.
 • «Капітальний ремонт приміщень Пальчиківського НВК с. Пальчики, вул. Центральна, 2 Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Власенко Валерій Григорович, виділено кошти в сумі 15 000,00 грн., використано 0,00 грн.
 • «Капітальний ремонт системи теплопостачання із заміною котлів Степненського НВК за адресою вул. Гараха, 1 в с. Степне, Полтавського району, Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «Полтавагазбуд-сервіс», виділено кошти в сумі 15 000,00 грн., використано 10 361,00 грн.
 • «Капітальний ремонт частини будівлі Степненського НВК по вул. Гараха, 1, с. Степне, Полтавського району, Полтавської області (з підсиленням несучих конструкцій будівлі, ремонтом вимощення та покрівлі)» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Сопільняк Олександр Володимирович, виділено кошти в сумі 15 000,00 грн., використано 15 000,00 грн.
 • «Капітальний ремонт приміщень спортивної зали Супрунівського НВК по вул. Соборна, 5 в с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Сопільняк Олександр Володимирович, виділено кошти в сумі 15 000,00 грн., використано 15 000,00 грн.
 • «Реконструкція покрівлі Супрунівського НВК на вул. Соборній, 5 в с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області з влаштуванням шатрового даху» договір заключений з Полтавським філіалом Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція», виділено кошти в сумі 25 000,00 грн., використано 19 621,20 грн.
 • «Капітальний ремонт приміщення спортивного залу Тахтаулівського НВК по вул. Центральна, 115 в с. Тахтаулове, Полтавського району, Полтавської області» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Скляренко Сергій Олександрович, виділено кошти в сумі 70 000,00 грн., використано 69 318,91 грн.
 • «Капітальний ремонт ганків Тахтаулівського НВК по вул. Центральна, 115 в с. Тахтаулове Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Пономаренко Леся Миколаївна, виділено кошти в сумі 70 000,00 грн., використано 0,00 грн., проектно-кошторисна документація необхідна для визначення вартості та переліку необхідних робіт для заміни, підсилення елементів сходів ганку, які знаходяться в незадовільному (в окремих місцях передаварійному) стані та є небезпека травмування та падіння, а отже необхідно виконувати капітальний ремонт так як згідно ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» передбачає сукупність робіт на об’єкті будівництва, введеному в експлуатацію в установленому порядку, без зміни його геометричних розмірів та функціонального призначення, що передбачають втручання у несучі та огороджувальні системи при заміні або відновленні конструкцій чи інженерних систем та обладнання у зв’язку з їх фізичною зношеністю та руйнуванням, поліпшення його експлуатаційних показників, а також благоустрій території.
 • «Капітальний ремонт спортивного залу Чорноглазівської ЗОШ І-ІІ ст. по вул. Миру, 1а в с. Чорноглазівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Товариством з обмеженою відповідальністю «ВЕСТТЕПЛОТЕХ», виділено кошти в сумі 50 000,00 грн., використано 50 000,00 грн.
 • Обладнання закладів та установ Полтавського району засобами доступності (Абазівська ЗОШ І-ІІІ ст., Степненський НВК, Супрунівський НВК) договір заключений з Приватним підприємством «Науково-виробничий центр «ЕКОПЛАН ПЛЮС», виділено кошти в сумі 23 250,00 грн., використано 23 250,00 грн.

Послуги:

 • Обробка протипожежними засобами дерев’яних конструкцій покрівлі (далі п.1.1, п.1.2, п.1.3, п.1.4) – загальна сума виділених коштів 99 000,00 грн. та використаних коштів 98 749,94 грн., а саме:
  • «Обробка протипожежними засобами дерев’яних конструкцій покрівлі в Абазівській ЗОШ І-ІІІ ст. по вул. Шкільна, 5 в с. Абазівка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «Сатурн-Еліт», використано 20 853,60 грн.
  • «Обробка протипожежними засобами дерев’яних конструкцій покрівлі в Пальчиківському НВК по вул. Центральна, 2 в с. Польчиківка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «Сатурн-Еліт», використано 13 124,12 грн.
  • «Обробка протипожежними засобами дерев’яних конструкцій покрівлі в Степненському НВК по вул. Гараха, 1 в с. Степне Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «Сатурн-Еліт», використано 42 217,94 грн.
  • «Обробка протипожежними засобами дерев’яних конструкцій покрівлі в Бричківському НВК по вул. Центральна, 21а в с. Бричківка Полтавського району Полтавської області» договір заключений з Приватним підприємством «Сатурн-Еліт», використано 22 554,28 грн.
 • «Обслуговування комплектів автоматики безпеки в котельні Коломацької ЗОШ І-ІІІ ст., Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ст., Чорноглазівської ЗОШ І-ІІ ст.» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Аксьонов Сергій Олександрович, використано 15 855,00 грн.
 • «Встановлення питних фонтанчиків в Супрунівському НВК та Пальчиківському НВК» договір заключений з Фізичною особою підприємцем Ремез А.Ю., виділено кошти в сумі 190 000,00 грн., використано 187 987,00 грн

Начальник Н.В. Веретільник

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал