Стратегічне планування та ефективна командна робота – єдиний шлях, по якому рухатиметься Полтавський район


6 листопада на черговій нараді з очільниками комунальних закладів голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко акцентував увагу присутніх на темі стратегічного планування необхідних заходів у напрямку збереження самодостатності Полтавського району, в умовах державної реформи децентралізації.

Оскільки відокремлення новостворених об’єднаних територіальних громад спричинило відчутний дефіцит районного бюджету, тому питання «виживання» комунальних закладів та районних установ постало особливо гостро. Окреслюючи основні шляхи виходу зі складної ситуації, Михайло Кононенко наголосив на необхідності залучення додаткових коштів, інвестицій методом написання грантових проектів, впровадженні жорсткої системи контролю з використання енергоносіїв у закладах освіти, культури, медицини, а також на проведенні оптимізації штатної чисельності працівників.

  • Кількість не завжди переходить в якість, тож необхідно провести ретельний аналіз ефективності кадрового фонду закладів, враховуючи наявність посадових інструкцій та обов’язків усіх працівників, – зазначив голова райради.

Михайло Кононенко також зупинився на актуальному на сьогодні питанні реформування первинної ланки медичної галузі, що впроваджується на теренах району з певними труднощами, включаючи недостатній рівень показників укладання декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами, відсутність договорів про співпрацю між КЗ «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» та новоутвореними ОТГ. Наступний 2019 рік стане точкою відліку впровадження медичної реформи на вторинному рівні, тож вже зараз у районі готують систему необхідних заходів для того, щоб на перехідному етапі забезпечити Полтавській центральній районній клінічній лікарні сприятливе середовище для передбачених державою перетворень.

У залученні позабюджетних коштів на розвиток територій Полтавський район має значні досягнення – цього року, у рамках проведення обласного «Бюджету участі», районні проекти, за сумарною кількістю показників, зайняли почесне друге місце! З цієї нагоди Михайло Кононенко високо відзначив роботу відповідальних осіб та нагородив Почесними грамотами Полтавської районної ради Яну Решітник, Світлану Ряботу, Людмилу Пащин, Олега Мехедька, а куратору з підготовки районних проектів Юлії Поповій вручив відзнаку «За особливі заслуги перед громадою».

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси