Підготовка до професійного свята Дня працівника сільського господарства


Селянська праця завжди вважалась однією з найтяжчих, тож і люди, пов"язані з нею, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення.

З нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства обговорили важливі питання організації та привітання працівників в галузі сільського господарства

Під час обговорення кандидатур на нагородження районними відзнаками Михайло Михайлович зазначив, що необхідно враховувати всі показники ефективності сільськогосподарського виробництва та їхній вклад у соціальну сферу територіальних громад. А також відзначити всіх заслужених працівників сільського господарства району.

Учасники засідання обговорили загальне бачення заходу, озвучили проблемні питання та узгодили окремі деталі.

Районне свято планується провести 15 листопада у районному будинку культури, на яке будуть запрошені керівники та представники сільгосппідприємств району, сільські голови, жителі району. В рамках заходу відбудуться урочистості, нагородження та святковий концерт.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси