Сокирко Петро Григорович


Сокирко Петро Григорович розпочав свою трудову діяльність після закінчення Полтавського будівельно-інженерного інституту у 1972 році – виконробом в БУ-18 «Вуктилбуд» МУ-20 тресту «Проммонтаж» Комі АРСР. З 1977 року працював інженером по газифікації Дослідного господарства «Степне» Полтавського району. З 1984 року призначений керуючим дослідного господарства «Степне Полтавського НВО «Еліта». З 1987 року – директор державного підприємства дослідного господарства «Степне».

Під керівництвом Сокирко П.Г. ДП ДГ «Степне» стало одним з найкращих господарств не лише в Полтавській області, а й серед дослідних господарств Національної академії аграрних наук України. Завдяки впровадженню нових енергозберігаючих технологій, кращих високоврожайних сортів, дотриманню вимог агротехніки по вирощуванню с/г культур в рослинництві досягнуто високих результатів і на протязі останніх років отримуються стабільні показники урожайності.

У тваринництві, застосовуючи новітні методи годівлі та утримання худоби, а також цілеспрямованої селекційної роботи по поліпшенню продуктивних якостей великої рогатої худоби і свиней досягнуто високих приростів та удоїв молока.

В ДП ДГ «Степне» впроваджено систему мілкого і поверхневого безполицевого обробітку ґрунту. Для виконання обробітку ґрунту за такою системою використовуються як середні знаряддя чисельного типу, плоско різи, культиватори, так і розроблені та виготовлені в господарстві комбіновані агрегати АГ-4 «Скорпіон-1», АГУ-4, «Скорпіон – 2». Ці агрегати розроблені і запатентовані за безпосередньої участі Сокирко Петра Григоровича. Щорічні стабільно високі результати виробничої діяльності ДП ДГ «Степне» є наслідком широкого і творчого запровадження результатів наукових досліджень.

В господарстві постійно проводяться семінари на обласному і всеукраїнському рівні. Сокирко П.Г. талановитий керівник і організатор, користується авторитетом як серед колег так і серед односельців. За багаторічну та сумлінну працю Сокирко П.Г. постійно нагороджується трудовими відзнаками, почесними грамотами та подяками.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси