Джуган Галина Тихонівна


Галина Тихонівна Джуган народилася 7 січня 1942 року в с.Браїлки Решетилівського району. Після закінчення 7 класів Плосківської середньої школи працювала в місцевому колгоспі. Згодом продовжила навчання у вечірній школі та здобула середню освіту. Розумна доброзичлива цілеспрямована бажала продовжити освіту та вступила до Хомутецького зоотехнікуму, який успішно закінчила.

1964 році Галина Тихонівна Джуган вийшла заміж та переїхала до чоловіка в село Мачухи. І одразу вибрала собі справу по душі – стала працювати в колгоспі «Дружба».

Робота на фермі в той час не була легкою – на фермах ще не було сучасної механізації, молокопроводів та все доводилося робити вручну. Але це не злякало Галину Тихонівну до роботи вона ставилася відповідально та із завзяттям виконувала поставлені перед нею завдання.

Самовідданість в роботі не залишилася без уваги керівництва колгоспу «Дружба» та керівників Полтавського району та області.

За успіхи в роботі у 1971 році Галину Тихонівну нагородили першим орденом Леніна, а через кілька років після здобуття першості по надоях молока в районі та області їй вручили другий Орден Леніна та «Золоту зірку» Героя Соціалістичної Праці. За багаторічну сумлінну працю, високі досягнення у виробництві сільськогосподарської продукції взяла участь у Всесвітній конференції захисників миру.

Із дружніми візитами Галина Тихонівна була у Болгарії та Узбекистані, де представляла трудівників Полтавщини. Але слава не змінила її відношення до улюбленої справи, повагу односельців та ставлення до громадської роботи.

Галина Тихонівна очолювала молочно-товарну ферму №3 колгоспу «Дружба».

Перебуваючи на заслуженому відпочинку Галина Тихонівна Джуган продовжує громадську роботу в селі, як член ради ветеранів села.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси