Привітання голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка з Днем місцевого самоврядування


Шановна громадо Полтавського району!

Шановні колеги – працівники органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

День місцевого самоврядування є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їхнього права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це свято кожного з нас, кожної сільської громади, громади Полтавського району і населення України загалом.

Діяльність Полтавської районної ради та депутатського корпусу району є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб жителів нашого краю. Впевнено, крок за кроком, щодня ми намагаємося працювати на благо Полтавського району, вирішуючи злободенні проблеми для його стабільної життєдіяльності та сталого розвитку. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою підніматимуть потенціал нашого району на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим. Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас. Уклін і шана кожному з вас, шановні жителі Полтавського району, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Михайло КОНОНЕНКО,

голова Полтавської районної ради.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси