На часі – вирішення питань енергозбереження та медичного обслуговування населення


11 лютого голова райради Михайло Кононенко провів оперативно-розпорядчу нараду з керівниками комунальних підприємств, на якій розглянуто ряд важливих питань у галузях медицини та комунального господарства.

Як доповіла в.о. директора КП «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Наталія Удовіченко, наразі відсотковий показник укладення декларацій між пацієнтами та сімейними лікарями складає близько 69%, планується його збільшення до 80%. Голова райради назвав цей прогноз цілком можливим, адже Полтавський район є одним з небагатьох в області, де кількість населення постійно зростає.

Учасники наради взяли до відома звіт директора КП «Бюро технічної інвентаризації» Любові Жари про роботу підприємства у 2018 році. Через ряд причин, зазначила вона у звіті, до цього часу не вирішене питання щодо отримання ліцензії для подальшої роботи комунального підприємства.

З-поміж інших питань значна увага в районі приділяється енергозбереженню, саме тому фахівцями розроблена спеціальна програма з енергоефективності, яка після доопрацювання та внесення відповідних пропозицій буде затверджена черговою сесією районної ради.

У рамках засідання голова райради рекомендував очільникам комунальних підприємств долучитися до святкових заходів протягом робочого тижня, зокрема, до урочистостей з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, які розпочнуться 13 лютого об 11.00 біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Полтаві та продовжаться о 13.00 у приміщенні Районного будинку культури.

Коментарі:

Зареєструйтесь або Увійдіть щоб залишати коментарі.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси