Про звільнення комунального підприємства «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району» Полтавської районної ради від сплати 50% надходжень від орендної плати до районного бюджету на 2020 рік


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Про звільнення комунального підприємства

«Аварійно-відновлювальна служба Полтавського

району» Полтавської районної ради

від сплати 50% надходжень від орендної

плати до районного бюджету на 2020 рік

Розглянувши звернення директора комунального підприємства «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району» Полтавської районної ради Ханіна Ю.М. від 15 жовтня 2019 року №86, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна» та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада вирішила:

  1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Аварійно-відновлювальна служба Полтавського району» Полтавської районної ради з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року не перераховувати до районного бюджету 50% надходжень від орендної плати по договорах оренди відповідно до вимог Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Полтавського району, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Полтавського району, яке перебуває в управлінні районної ради, затверджених рішенням вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 24 травня 2018 року, з метою використання їх на утримання, поточний та капітальний ремонти адміністративних будинків за адресою: вул. Шевченка, 5 та вул. Шевченка, 7, м. Полтава.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної політики, планування, бюджету фінансів і цін.

Голова районної ради М.М.Кононенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси