Про введення у штатний розпис закладів освіти району додаткових посадПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Про введення у штатний розпис

закладів освіти району

додаткових посад

Розглянувши подання районної державної адміністрації щодо погодження створення інклюзивної групи у дошкільному навчальному закладі та введенні додаткових посад у штатний розпис закладів освіти району, відповідно до Закону України "Про освіту", "Про охорону дитинства", "Про дошкільну освіту", постанов Кабінету Міністрів України "Про Порядок організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти" від 10.04.2019 № 530, «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» від 15.08.2011 № 872 (зі змінами), "Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників" від 14.06.2000 р. № 963, наказів Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 року № 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти» (із змінами), від 04.11.2010 року № 1055 "Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів" (із змінами), з метою створення належних умов для повноцінного, різнобічного розвитку дітей з особливими освітніми потребами, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити створення інклюзивної групи для дітей дошкільного віку з 01.12.2019 року на базі Степненського навчально-виховного комплексу Полтавської районної ради.
  2. Погодити введення з 01.12.2019 року в межах кошторисних призначень у штатний розпис загальноосвітніх навчальних закладах району посади:

1.

Новоселівська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради

1 ставка

асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням

2.

Божківський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області

2 ставки

асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням

3.

Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області

1 ставка

асистент вихователя дошкільного навчального закладу

4.

Степненський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області

1 ставка

сестра медична старша

5.

Пальчикивський навчально-виховний комплекс Полтавської районної ради Полтавської області

0,5 ставки

лаборант

  1. Організацію виконання даного рішення покласти на відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації (Веретільник Н.В.).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

Голова районної ради М.М. Кононенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси