Про надання згоди на прийняття службового автотранспорту для медичних працівників, що  працюють у сільській місцевості до  спільної власності територіальних громад Полтавського району від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №

Про надання згоди на прийняття

службового автотранспорту для

медичних працівників, що працюють

у сільській місцевості до спільної

власності територіальних громад

Полтавського району від Департаменту

будівництва, містобудування і

архітектури та житлово-комунального

господарства Полтавської обласної

державної адміністрації

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 22.10.2019 № 754 «Про передачу службового автотранспорту для медичних працівників амбулаторій, що працюють сільській місцевості» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, розглянувши лист Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства № 05.2-25/4025 від 03.10.2019 року, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, РАЙОННА РАДА ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад Полтавського району від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації службового автотранспорту для медичних працівників, що працюють у сільських амбулаторіях загальної практики сімейної медицини комунального підприємства «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Полтавської районної ради, згідно таблиці.

п/п

Повне найменування транспортного засобу

Кіль-

кість

Од. вимір.

Балансова вартість за од. техніки, грн.

Рік випуску

Найменування амбулаторії

1

Автомобіль Renault NEW Duster

1

шт.

499 920

2018

Божківська АЗПСМ

  1. Створити та затвердити склад комісії з приймання-передачі вищезазначеного транспортного засобу, згідно додатку 1 (додається).
  2. Визначити балансоутримувачем службового автотранспорту комунальне підприємство «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Полтавської районної ради та закріпити за ним даний транспортний засіб на праві оперативного управління.
  3. Комунальному підприємству «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Полтавської районної ради:

4.1. Здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна на праві оперативного управління.

4.2. Забезпечити ведення бухгалтерського обліку транспортного засобу в установленому законом порядку.

  1. Начальнику відділу по управлінню майном спільної власності громад Полтавського району (Мельник О.О.) підготувати проект договору про закріплення майна, що належить до спільної власності територіальних громад Полтавського району на праві оперативного управління.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін.

Голова районної ради М.М. Кононенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси