Про внесення змін до структури та чисельності комунальної організації (установи, закладу) «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» та затвердження її в новій редакціїПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Про внесення змін до структури

та чисельності комунальної організації

(установи, закладу) «Полтавський районний

Будинок дитячої та юнацької творчості»

та затвердження її в новій редакції

Керуючись статтями 43, 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», кодексом Законів про працю України з метою оптимізації структури Комунальної організації (установи, закладу) «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» та в зв’язку з значним зменшенням надходжень коштів до бюджету, районна рада вирішила:

  1. Внести з 31 січня 2020 року зміни до структури та штатної чисельності Комунальної організації (установи, закладу) «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» і затвердити її у новій редакції (додається).
  2. Директору Комунальної організації (установи, закладу) «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Бурлаковій І.О. у встановленому порядку та у відповідності до вимог чинного законодавства здійснити всі передбачені законодавством дії щодо попередження працівників про можливе вивільнення з посади, оптимізацію структури та зменшення чисельності Комунальної організації (установи, закладу) «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради у справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції.

Голова районної ради М.М. Кононенко

Додаток

до рішення двадцять четвертої сесії

районної ради сьомого скликання

від №

Структура та чисельність комунальної організації (установи, закладу)

«Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості»

Полтавської районної ради з 01.02.2020 року

№ з/п

Назва посади

Кількість штатних одиниць

1

Директор

1

2

Методист

2

3

Керівник гуртка

6,5

Всього

9,5

Керуючий справами виконавчого

апарату районної ради С.М.Декань

апарату районної ради С.М.Декань

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси