Полтавська центральна районна клінічна лікарня


Полтавська центральна районна клінічна лікарня заснована в 1966 році. На базі закладу розгорнуті 7 стаціонарних відділень (гінекологічне, акушерське, терапевтичне, хірургічне, анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, дитяче, неврологічне) та поліклінічне відділення на 600-800 відвідувань на зміну. Лікарня має вищу акредитацій ну категорію. Стаціонарні відділення (всього на 271 ліжко):

 • приймальне відділення;
 • гінекологічне відділення (35 ліжок);
 • неврологічне відділення (на 40 ліжок розташоване в с. Мачухи);
 • терапевтичне відділення (93 ліжка, з філіалами в с. Мачухи, Ковалівка);
 • пологове відділення (30 ліжок);
 • хірургічне відділення (50 ліжок);
 • дитяче відділення (20 ліжок),
 • відділення АІТ з ліжками інтенсивної терапії (3 ліжка);

В пологовому відділенні функціонують 3 індивідуальні та 1 сімейна пологові зали та 7 палат спільного перебування матері і дитини.Хірургічне відділення лікарні несе цілодобові чергування з надання ургентної хірургічної допомоги жителям району та у визначені дні мешканцям м. Полтава.В центральній районній клінічній лікарні працюють 115 лікарів та 166 середніх медпрацівників. В числі медичних працівників 1 заслужений лікар України, 1 відмінник охорони здоров’я України, 1 заслужений медичний працівник України, 1 нагороджений ювілейною медаллю «20 років Незалежності України». На базі закладу працюють кафедри «Української медичної стоматологічної академії» (загальної хірургії, акушерства і гінекології, загальної практики – сімейної медицини), кафедри хірургії і педіатрії, проводиться підготовка молодших медичних працівників фахівцями Полтавського базового медичного коледжу. У лікарні готують лікарів-інтернів з 6 спеціальностей. Наказом МОЗ України центральній районній лікарні присвоєно статус «клінічної» (єдина серед районних лікарень області).Фахівці лікарні були учасниками у міжнародних проектах:

 • “Підтримка розвитку системи медичних стандартів в Україні”;
 • “Сприяння реформуванню вторинної медичної допомоги в Україні”;
 • “Разом до здоров’я”;
 • “Удосконалення контролю над вживанням алкоголю та тютюнопалінням під час вагітності”;

Налагоджена співпраця з Міжнародним агентством США UNISEF в рамках Державної програми “Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року”.У закладі створена локальна комп’ютерна мережа на 45 робочих місць, ефективно використовуються автоматизовані програми.Успішно впроваджуються сучасні методи діагностики та лікування, такі як новітні перинатальні технології, ендоскопічна хірургія (гінекологічного та хірургічного профілю), впроваджуються методики дистанційної діагностики захворювань (дистанційна електрокардіографія), створено кабінет патології шийки матки, який оснащено кольпоскопом з відео системою.За сприяння та виділення додаткових коштів районною радою та райдержадміністрацією постійно проводиться оновлення матеріально-технічної бази закладу, зокрема були придбані пральні машини; кондиціонери; комп’ютерне обладнання; устаткування для зубопротезної лабораторії; слідкуючий монітор для відділення інтенсивної терапії, придбано апарат для штучної вентиляції легень, проведений ремонт асфальтного покриття на території закладу та багато іншого.

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси