Про створення загальноосвітнього навчального закладу «Ковалівська загальноосвітня школа І ступеню Полтавської районної ради»


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

28 березня 2014 року

Про створення загальноосвітнього

навчального закладу «Ковалівська

загальноосвітня школа І ступеню

Полтавської районної ради»

Розглянувши подання районної державної адміністрації, враховуючи звернення Полтавської обласної державної адміністрації від 24.01.2014 р. № 01-90/111 про створення загальноосвітнього навчального закладу «Ковалівська загальноосвітня школа І ступеню Полтавської районної ради», відповідно до статі 90 Бюджетного кодексу України та статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Створити з 01.09.2014 року загальноосвітній навчальний заклад «Ковалівська загальноосвітня школа І ступеню Полтавської районної ради» за адресою Полтавський район, с. Ковалівка, вул. Музей Макаренка 1.

2. Клопотати перед обласною радою про передачу в користування частини приміщення і майна Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості ім.А.С.Макаренка для функціонування Ковалівської загальноосвітньої школи І ступеню Полтавської районної ради

3. Доручити начальнику відділу освіти райдержадміністрації Сень О.О. розробити Статут Ковалівської загальноосвітньої школи І ступеню Полтавської районної ради та подати його до державного реєстратора реєстраційної служби Полтавського районного управління юстиції для реєстрації.

4. Доручити начальнику відділу освіти райдержадміністрації Сень О. О. розробити і затвердити у встановленому законом порядку штатний розпис Ковалівської загальноосвітньої школи І ступеню Полтавської районної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини та спорту.

Голова районної ради

В. І. Степенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси