Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на укладення договору позички


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА РАДА

ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

28 березня 2014 року

Про надання дозволу відділу освіти

районної державної адміністрації

на укладення договору позички

Розглянувши подання районної державної адміністрації, враховуючи звернення Надержинщинського сільського голови від 18.12.2013 р. № 545 про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації районною радою на укладення договору позички на частину приміщення Божківського НВК площею 21,2 кв. м. з Комунальним підприємством «ЖКК с. Божківське», відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада ВИРІШИЛА:

1. Надати відділу освіти районної державної адміністрації дозвіл на укладання з Комунальним підприємством «ЖКК с. Божківське» договору позички на частину приміщення Божківського навчально – виховного комплексу загальною площею 21,2 кв. м., що знаходиться за адресою: вулиця 40 річчя Перемоги, 1, с. Божківське Полтавського району Полтавської області, для розміщення КП «ЖКК с. Божківське».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ по забезпеченню повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Пустовіт А.Г.).

Голова районної ради

В. І. Степенко

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси