Запобігання проявам корупції


Нормативно-правові акти з питань запобігання і протидії корупції

Читати далі

Спеціальна перевірка відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців

Читати далі

Фінансовий контроль

Читати далі

Про здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Читати далі

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ КОНФЛІКТУ ІНТЕРЕСІВ У ДІЯЛЬНОСТІ ДЕПУТАТІВ ПОЛТАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Читати далі

Шановні депутати!


Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» передбачено, що депутати місцевих рад повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.


За звітний 2017 рік, така декларація повинна бути подана в термін з 01 січня до 01 квітня 2018 року, шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.


За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 56-44-00 – керуючий справами виконавчого апарату Полтавської обласної ради.


Додатково зазначаємо, що розділ VIII зазначеної декларації містить відомості щодо корпоративних прав.


Статтею 36 Закону України «Про запобігання корупції» покладені зобов’язання депутатів місцевих рад передавати в управління іншій особі належні їм корпоративні права.


Отже, у разі наявності у Вас корпоративних прав, їх необхідно передати в порядку, визначеному Законом.

Стосовно додаткових заходів фінансового контролю
депутатів місцевих рад

Статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції» визначені додаткові заходи здійснення фінансового контролю, що покладають на депутатів місцевих рад обов’язок у десятиденний строк письмово повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому ним порядку, про:


1) відкриття депутатом або членом його сім’ї валютного рахунку в установі банку-нерезидента, із зазначенням номера рахунку і місцезнаходження банку-нерезидента;


2) суттєвої зміни у майновому стані депутата, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.

* прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб, станом на 1 січня 2018 року становить 1762 грн. (50*1762=88100)

Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3

Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 20

Читати далі
Сторінка 1 з 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси