Районна бібліотекадиректор районної централізованої бібліотечної системи

тел.64-42-71
Читати далі
Історія бібліотек Полтавського району

Споглядаючи минуле, ми дивимося у майбутнє. Скарбницею духовних багатств людства, однією з найміцніших ланок, що поєднують минуле, сучасне і майбутнє є книга. Кожен район, село має свою власну історію, і прагне зберегти і примножити її. Бібліотеки Полтавського району мають довгу і славну історію.

Історія бібліотек Полтавського району сягає своїм коренем в далекий 1761 рік, коли в селі Тахтаулове була збудована дерев’яна Троїцька церква, при якій існувала величезна церковна бібліотека та школа грамотності. Згадка про цю книгозбірню є однією з найдавніших в нашому районі.

В селі Микільське бібліотека була створена в січні 1896 року. Вона налічувала 607 видань, нею користувалося 493 підписчики. Відповідальним за роботу бібліотеки був священник Іоаннь Галабутскій.

http://plrcbs.ucoz.ua

Читати далі
Полтавська центральна районна бібліотека

Полтавська центральна районна бібліотека, яка знаходиться у с. Мачухи – не просто культурний заклад, а справжній інформаційний центр, де кожен може отримати доступ до національних та світових інформаційних мереж.

Понад 25 000 тисяч друкованих і періодичних видань зберігаються у фондах цієї книгозбірні, а у 41 сільській бібліотеці-філіалі нашої системи налічується 350 000 тисяч екземплярів книг. Користувачі мають можливість постійно знайомитися з літературними новинками.

Запрошуємо користувачів і всіх бажаючих жителів Полтавського району ознайомитися з новими надходженнями книг в бібліотеках системи за місцем проживання.


Наша адреса:

38754
вул. Радянська 1
с.Мачухи
Полтавського району
тел. (0532) 644-271 e-mail: pl.rcbs@ukr.net

Читати далі
Сторінка 1 з 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні конкурси


Петиції


Запитати депутата