Новини


Пленарне засідання двадцять першої сесії Полтавської районної ради сьомого скликання заплановане на 21 грудня 2018 року.

Читати далі

11 грудня голова районної ради Михайло Кононенко взяв участь в роботі щотижневої наради Полтавської районної державної адміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олексій Губічев.

На щотижневій нараді розглянуті питання:

- Про підсумки виконання Програми сприяння функціонування сфери надання адміністративних послуг району на 2018 рік.

- Про підготовку та проведення новорічних та різдвяних свят.

Читати далі

10 грудня, голова районної ради Михайло Кононенко провів щотижневу оперативно-розпорядчу нараду з виконавчим апаратом районної ради.

На щотижневій оперативно-розпорядчій нараді погодили план основних заходів Полтавської районної ради з 10.12.2018 р. по 14.12.2018 р., а саме:

Читати далі

На черговій нараді з керівниками комунальних підприємств Полтавської районної ради, на яку цього разу запросили директорів Супрунівського НВК Оксану Таранець, директора Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Оксану Черкасову, директора Степненського НВК Миколу Ткаченка, присутні розглянули питання стосовно виконання рекомендацій з енергозбереження у відповідних навчальних закладах, визначивши ряд недоліків, для усунення яких були надані відповідні доручення.

Підбиваючи підсумки нещодавно проведеної акредитації в КЗ «Полтавський клінічний центр первинної медичної допомоги», голова районної ради Михайло Кононенко відзначив високий рівень підготовки працівників центру та особисто керівника закладу Вікторії Лобанової до цієї важливої процедури, надавши доручення організувати матеріальне заохочення для усіх відповідальних осіб. Серед ряду доручень адміністрації комунального закладу охорони здоров’я – підготовка матеріалів для оформлення ліцензії на проведення медичних оглядів водіїв транспортних засобів, упорядкування документації для підписання договору з Національною службою здоров’я України.

Заслухавши інформацію керівника КЗ «Методичний сервісний центр обслуговування закладів освіти» Наталії Марчук щодо організації харчування в закладах освіти, Михайло Кононенко наголосив на необхідності налагодження співпраці з сільськими радами у цьому питанні, адже не виключена можливість, що надалі саме органи місцевого самоврядування шляхом перерахування трансфертів з районного бюджету здійснюватимуть та контролюватимуть закупівлю продуктів харчування для школярів.

У рамках підготовки до пленарного засідання двадцять першої сесії Полтавської районної ради на нараді були обговорені технічні моменти передачі Терешківської та Коломацької ЗОШ І-ІІІ ступенів у власність об’єднаних територіальних громад.

Читати далі

7 грудня голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко привітав лікаря-педіатра Полтавської центральної районної клінічної лікарні Валентину Чередніченко з трудовим ювілеєм. Жінка 45 років пропрацювала в цьому закладі. Голова райради побажав Валентині Григорівні міцного здоров’я, невичерпної енергії та плідної праці.

У свою чергу, від імені медиків району, головний лікар ПЦРКЛ Олег Мехедько поздоровив Михайла Кононенка та його колег з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Читати далі

Шановна громадо Полтавського району!

Шановні колеги – працівники органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

День місцевого самоврядування є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їхнього права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Це свято кожного з нас, кожної сільської громади, громади Полтавського району і населення України загалом.

Діяльність Полтавської районної ради та депутатського корпусу району є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне – на задоволення життєвих потреб жителів нашого краю. Впевнено, крок за кроком, щодня ми намагаємося працювати на благо Полтавського району, вирішуючи злободенні проблеми для його стабільної життєдіяльності та сталого розвитку. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою підніматимуть потенціал нашого району на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим. Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас. Уклін і шана кожному з вас, шановні жителі Полтавського району, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя.

Михайло КОНОНЕНКО,

голова Полтавської районної ради.

Читати далі

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! 6 грудня особливо хочеться привітати тих, хто виконує військовий обов’язок перед державою у лавах української армії. В умовах збройного конфлікту на сході нашої країни українське військо відродилося, пройшовши шляхами випробувань, зміцніло, здобуло безцінний досвід у запеклих боях.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Тому ми сильніше завдячуємо та поважаємо тих, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя – за кожну п’ядь української землі.


Бажаю всім військовослужбовцям родинної злагоди, міцного здоров’я, щастя, нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народові!

З повагою,
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі

Шановний Олександре Андрійовичу!

Щиро вітаю Вас з Днем народження!Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою,
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі

Шановні волонтери!

5 грудня в усьому світі відзначають День волонтера. Для нас цей день набув особливого значення. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання в адресу цих неймовірних людей, а й слова подяки та визнання їхньої праці.

Прийміть щирі вітання зі святом за вашу безкорисливу, свідому та добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю.

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

З повагою

Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі

Шановний Анатолію Васильовичу!

Щиро вітаю Вас з Днем народження!Сердечно бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного затишку, благополуччя і добра.

Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою,
Голова Полтавської районної ради

Михайло Кононенко

Читати далі

27-28 листопада директор Районного музею Рушника Яна Решітник взяла участь у заході ВОРКШОП (практикум) «Майбутнє минулого або музейна справа у ХХІ сторіччі. Позитивний імідж як запорука успіху музеїв», організований управлінням культури міськвиконкому, спільно з КО «Інститут розвитку міста» та Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ.

Головна мета заходу – презентація новітніх методів роботи музеїв, обговорення та розроблення шляхів налагодження комунікації із громадою, створення відповідного іміджу та покращення якості обслуговування, збільшення кількості відвідувачів. Основні питання розвитку музейної галузі для присутніх розкрили: сертифікований бізнес-тренер з питань ефективної комунікації та стратегічного маркетингу, кандидат історичних наук Вікторія Ловак та генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, кандидат історичних наук, Заслужений діяч мистецтв і культури в Східній і Центральній Європі(США) Ігор Пошивайло.

У рамках роботи форуму учасники також відвідали Національний історичний музей імені Д. Яворницького (м. Дніпро), де мали змогу познайомитися з досвідом музею щодо застосування сучасних форм роботи.

Читати далі
Сторінка 1 з 78

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал