Актуальні конкурси


Програма «U-LEAD з Європою» запрошує об’єднані територіальні громади (ОТГ) до участі у проекті «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг».

Програма «U-LEAD з Європою» запрошує об’єднані територіальні громади (ОТГ) до участі у проекті «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг».

Ця ініціатива U-LEAD реалізується спільно з Міжнародною благодійною організацією «Партнерство «Кожній дитині».

Мета проекту – покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

Детальніша інформація щодо діяльності проекту та навчальної програми викладена у заявці на участьв проекті.

У рамках проекту (листопад 2018 - серпень 2019) ОТГ- учасниці:

 • пройдуть комплексну програму навчання у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;
 • отримають консультаційну підтримку у розвитку нових соціальних послуг в ОТГ;
 • візьмуть участь в міжнародних та всеукраїнських навчальних поїздках для обміну досвідом та кращими практиками;
 • отримають можливість розробки проектів для покращення якості надання соціальних послуг.

Усі витрати для участі будуть покриватися за рахунок проекту.

За результатами проекту ОТГ зможуть:

 • розуміти свою відповідальність за безпеку і благополуччя жителів громади, за забезпечення рівних можливостей у доступі до послуг для вразливих категорій, забезпеченні прав дитини;
 • визначити систему організації соціальної підтримки та соціального захисту;
 • визначити пріоритети щодо розвитку спектру соціальних послуг відповідно до потреб громади;
 • запровадити інноваційні методики та технології соціальної роботи;
 • розробити та впровадити соціальні проекти для покращення якості надання соціальних послуг у громаді;
 • передавати та поширювати власний досвід, набуті знання та навички.

Подати заявку на участь можна до 20 жовтня 2018 року через заповнення он-лайн заявки. Результати відбору будуть повідомлені громадам до 30 жовтня 2018 року. У разі, якщо не має можливості заповнення форми он-лайн, просимо звернутися за контактами нижче для отримання доступної версії заявки.

При відборі буде застосований пропорційний підхід, що передбачає надання можливості участі у проекті громадам, які вже мають певний досвід та досягнення у розвитку соціальних послуг, так і тим, які тільки мають бажання це зробити. Такий підхід створить додаткові можливості для обміну досвідом у розвитку соціальних послуг.

Контактна особа:

Ольга Павлик, менеджер тренінгових програм

тел.: +38 050 330 51 79, ел. пошта: training@p4ec.org.ua.

Читати далі

Полтавська державна аграрна академія

Полтавська обласна асоціація місцевого самоврядування

оголошують прийом матеріалів на перший конкурс творчих робіт школярів та юнацтва

"ГРОМАДА МОЄЇ МРІЇ",

запроваджений з метою активізації участі молоді у розвитку місцевих громад, сприяння формуванню громадянських компетентностей та розвитку громадської активності, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних якостей.

До участі у конкурсі запрошуються здобувачі повної загальної середньої освіти (заклад освіти – ЗЗСО, ліцей, гімназія, НВК), професійно-технічної (заклад освіти – ПТУ, професійний ліцей) та передвищої освіти (заклад освіти – технікум, коледж). Конкурс передбачає можливість участі як окремих авторів, так і авторських колективів.

На конкурс подаються роботи, виконані у вигляді опису проекту розвитку громади (населеного пункту) або її частини – школи, лікарні, зони відпочинку, туристичного центру, басейну, ботанічного саду, дороги, мосту; організації дозвілля, свята, фестивалю, спортивних змагань, художнього конкурсу; прибирання сміття, очищення водойми, насадження лісу; оздоблення території (клумби, розарії, фонтани, скульптури); будівництво і реставрація публічних споруд (шкіл, бібліотек, будинків культури, музеїв, церков); застосування цифрових технологій в житті громади (навчання, конкурси, громадські обговорення, консультування, інформування) тощо.

Робота виконується у формі пояснювальної записки обсягом до 15 сторінок (формат А-4) з використанням прийомів візуалізації (схем, малюнків, фотографій). Робота подається в Полтавську державну аграрну академію (вул. Сковороди, 1/3), кімнати 487а, 489, 490 або Полтавську обласну асоціацію органів місцевого самоврядування (м. Полтава, вул. Соборності, 45, к. 439) до 20 листопада 2018 року. До неї додаються: електронний варіант творчої роботи, довідка про навчання з навчального закладу, контактні телефони.

Конкурсні роботи також можуть надіслані на електронну адресу: pua@pdaa.edu.ua

Конкурс проводиться поетапно: І етап – відбірковий (заочний), м. Полтава – до 20 листопада 2018 року; ІІ етап – фінальний (м. Полтава) – 5 грудня 2018 року. До фінальної частини Конкурсу буде відібрано 10 учасників. Список учасників, запрошених до участі у ІІ етапі Конкурсу, оприлюднюється на сайті ПДАА не пізніше 30 листопада 2018 року (до початку ІІ етапу Конкурсу). На ІІ етапі Конкурсу фіналісти мають презентувати свою Конкурсну роботу (проект).

Журі конкурсу визначає переможців (I, II, III місця), які отримають заохочувальні подарунки та дипломи. Усі учасники II етапу Конкурсу нагороджуються поїздкою до Верховної Ради України.

Нагородження лауреатів конкурсу відбудеться у грудні на урочистостях до Дня місцевого самоврядування.

Телефони для довідок: (099) 956-91-99; (050) 857-11-80,

(0532) 56-00-56, (050)539-70-44.

Читати далі

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту "Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні" оголошує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з розширення власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

 1. Безперервна операційна діяльність протягом останніх двох років;
 2. 100% право власності на бізнес у заявника;
 3. Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
 4. Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (не включаючи послуги роздрібної та гуртової торгівлі);
 5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше шести; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
 6. Річний валовий дохід не менше ніж 1 500 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік.

Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом (по одному тренінгу у Західному, Центральному, Південному та Східному регіонах України).

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Міжнародна організація з міграції заохочує зацікавлених осіб подавати заявки до регіональних партнерів МОМ в Полтавській області:

Громадська організація «Центр освіти дорослих Полтавщини»

Пивоварська Ксенія, 0639992055 lumpen@meta.ua

Деталі за посиланням: http://iom.org.ua/ua/vidibrano-miscevi-neuryadovi-organizaciyi-dlya-realizaciyi-proektu-mom-zi-zmicnennya-ekonomichnogo

Читати далі

Запрошуємо до участі в Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник», в м. Полтава (Полтавська область), 31 жовтня – 02 листопада 2018 року.

Міністерство молоді та спорту України спільно з КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради, Програмою розвитку ООН та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник».

Мета тренінгу
Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

Завдання тренінгу
- Забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики;
- Налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;
- Надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.

До участі у конкурсі запрошуються:
- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
- працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу.
Програма складається з трьох модулів:
Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота.
Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.
Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді.
Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.
Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.
Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.
Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

До участі запрошуються представники Полтавської області:
- лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
- державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому рівні;
- бібліотекарі, соціальні працівники, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Дата проведення: 31 жовтня – 02 листопада 2018 року
Місце проведення: місто Полтава

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Заявку на участь у тренінгу заповнюйте за посиланням:
Кінцевий термін подання заявок – 18:00, 22 жовтня 2018 року.
Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 24 жовтня 2018 року.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу.
На період проведення тренінгу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Витрати на проїзд організаторами заходу не покриваються.

Контактна особа: Світлана Громцева, 066-372-96-29

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/
Детальна інформація про Програму на сайті: youth-worker.org.ua

Читати далі

Українські школи до 8 жовтня можуть взяти участь у програмі “Healthy Schools” та поборотися за можливість закупити STEM-обладнання.

Про це повідомили на сайті проекту.

Переможці програми отримають від 25 до 130 тисяч гривень на обладнання STEM-лабораторій.

Для участі потрібно:

 1. Заповнити анкету;
 2. Розробити та прикріпити до заявки план “здорових” активностей на цей навчальний рік. Це можуть бути “дні овочів та фруктів”, флешмоби, конкурси і т.д.;
 3. Кожні два тижні подавати звіти на сайті програми;
 4. Брати участь у інших активностях проекту і вигравати призи.

Стартує програма 15 жовтня. У квітні ті школи, які потраплять у фінал, запросять у Київ для звітної презентації.

Деталі – за посиланням http://nus.org.ua/news/shkoly-zaproshuyut-na-programu-de-mozhna-vygraty-130-tysyach-gryven-na-stem-obladnannya/

Та на сайті http://healthy-schools.org.ua/priiednatisya/stati-partnerom/

Читати далі

Центр «Жіночі перспективи» оголошує конкурс міні-грантів (до 100 000 гривень). Конкурс міні-грантів для жіночих громадських організацій та ініціатив з метою збільшення солідарності та врахування потреб різних цільових груп жінок у своїй діяльності та привернення уваги громадськості до множинної дискримінації жінок. Дедлайн - 15 жовтня 2018 р.

Мета конкурсу:

- підсилити новостворені ГО та ініціативні групи з вразливих груп жінок, які стикнулися з множинною дискримінацією (жінки з інвалідністю, сільські жінки, внутрішньо-переміщені жінки, постраждалі від гендерно-зумовленого насильства, самотні матері, ЛБТ, жінки, які постраждали від воєнних дій на сході України, інші дискриміновані групи жінок)
- збільшити спроможність діючих жіночих громадських організацій враховувати інтереси та потреби вразливих груп жінок та розширити свої цільові групи
- підсилити солідарність та співпрацю між діючими жіночими організаціями та новоствореними громадськими організаціями чи ініціативними групами з вразливих груп жінок
- привернути увагу громадськості до проблем жінок, які перебувають в умовах дискримінації за кількома ознаками

Конкурс міні грантів фінансується в рамках підтримки, наданої Open Society Foundations.

До участі в конкурсі запрошуються : Організації громадянського суспільства та ініціативні групи які діють в Україні.
Надання грантів прибутковим організаціям, політичним партіям, релігійним громадам не передбачається

Для участі у конкурсі необхідно заповнити наступну форму:

- Назва проекту (відображає суть проекту)
- Загальний бюджет проекту (у гривнях)
- Назва організації /ініціативної групи
- Організаційно-правова форма організації (для зареєстрованих)
- Код організації за ЄДРПОУ (для зареєстрованих)
- Юридична адреса організації (для зареєстрованих)

- Поштова адреса організації /ініціативної групи
- Телефони факс, електронна пошта організації/ініціативної групи, веб-сайт, сторінка у ФБ (якщо є)
- Прізвище, ім’я, по батькові керівниці організації/ініціативної групи
- Прізвище, ім’я, по батькові керівниці проекту
- Адреса для листування
- Контактні телефони, електронна пошта, сторінка у ФБ:

Короткий опис проекту:
o Основна мета проекту
o Цільові групи проекту
o Термін реалізації
o План реалізації проекту
o Очікувані результати реалізації проекту
o Місце реалізації

- Просимо розписати коротко бюджет проекту (основні статті витрат та необхідні суми). Відібрані ОГС/групи повинні будуть надати розгорнутий бюджет у формі Exel

Для фінансування будуть відібрані проекти, які найбільше будуть відповідати меті конкурсу та залучатимуть і стосуватимуться найвразливіших груп жінок.
Останній строк подання проектної пропозиції – 15 жовтня 2018 року.
Проектні пропозиції надсилати на електронну пошту grants@women.lviv.uaз поміткою «Конкурс міні-грантів» .
Зверніть увагу!
• Проекти, що надійдуть після зазначеного в оголошенні строку, не розглядатимуться.
• Планований початок реалізації проектів - 1 листопада 2018 року термін закінчення проекту – до 1 травня 2019 року.
• очікується, що буде підтримано 8 проектів.
Довідки за телефоном 032-295-50-60, 067-67- -407-70 або через електронне листування women@women.lviv.ua з приміткою «Запитання щодо конкурсу міні-грантів».

Контактна особа – Марта Чумало

Контакти

 • 032-295-50-60
 • 067-67- -407-70

Читати далі

Актуально до: 30.09.18

Ми шукаємо активних підлітків, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста та змінювати простір довкола.

Що?

Школа «Агенти Змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку громад. Усі сесії проходять в інтерактивній та творчій атмосфері з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.

Як проходить навчання?

5 шкіл по 25 учасників у кожній;

4 міста: Київ, Львів, Вінниця та Полтава (у Києві школа буде проходити двічі);

4 етапи, тривалість кожного етапу – 3 дні;

для найбільш наполегливих – навчальна поїздка до Італії!

Що ще?

Невимушена творча атмосфера

Дружнє спілкування

Цікаві знайомства

Друзі з усієї України та міцна спільнота

Унікальні екскурсії

Арт-терапія

Ранкова руханка

Нічне багаття

Навички 21 століття

Де? Школи будуть проводитися у чотирьох містах: Київ, Львів, Вінниця, Полтава. Навчання буде проходити на базах безпосередньо в місті або поблизу. Запрошуються учасники зі всіх регіонів України.

Коли? Навчання триває поетапно з листопада 2018 року до вересня 2019 року.

Хто може взяти участь у відборі до школи «Агенти змін»? Учні 8-10 класів (13-16 років).

Вартість? Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами. Учасники оплачують вартість дороги до місця навчання як особистий внесок за участь в проекті.

Як?

Для участі у школі необхідно до 30 вересня 2019 року (дедлайн – 23:59):

1) Прочитати інавгураційну промову Франкліна Д.Рузвельта http://bit.ly/promova2018
2) Переглянути відео http://bit.ly/agenty-video2018
3) Написати есе на тему: «2048 рік: мій вплив на хід історії – місто/ громада, про яку знає вся країна» (хроніки майбутнього) (400-500 слів)
4) Заповнити анкету за лінком http://bit.ly/AgentZmin

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc).

Зі всіх заявок будуть відібрані лише 125 учасників. Оголошення результатів конкурсу – на початку жовтня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Колотило, проектний менеджер за електронною адресою junioragent.kyiv@gmail.com, а також за тел. 098 00 587 00 у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін» , Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках», за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).

Читати далі

M-Gate.org це відкрита база стажувань, курсів, грантів та інших навчальних програм для медиків всіх ланок та спеціальностей. Вже зараз на платформі розміщена інформація про більше ніж 700 пропозицій, 90% з яких безкоштовні та доступні для українців. M-Gate.org щоденно оновлюється, додаючи нові можливості та корисну для медиків інформацію.

Онлайн база-даних є частиною проекту M-Gate, котрий окрім сайту створює можливості для навчання медиків в Україні та за кордоном, про все це читайте на сайті m-gate.org та в соціальних мережах, facebook - https://www.facebook.com/MedicalGatepage/

Організатор ГО "M-Gate"

Розмір гранту – більше 700 грантів

E-mail mgate.adm@gmail.com

Читати далі

Дедлайн: 2019 рік

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця. Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

Грантова програма Business Community School пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу.

Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити анкету «Індекс Малого Бізнесу України». В анкеті 26 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу.
Проект реалізовують Business Community School та Ресурсним Центром Бізнесу в рамках Програми "Індекс МСБ України 2018"

Заповнити анкету можна тут:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVnRjwud4eTUfx4yTGg5ujm4e5VyLBR4hdX7psZ6uOBFAh5w/viewform

Розмір гранту визначається індивідуально

E-mail mykhailo.chornyi@bc-school.com.ua

Веб-посилання https://www.bc-school.com.ua/

Читати далі

Тренінг "Механізми впровадження роздільного збору сміття у навчальних закладах" проводиться в рамках проекту "Впровадження роздільного збору сміття в навчальних закладах Полтавської області", що реалізується ГО"Зелене серце" за фінансової підтримки Департамента інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Мета проекту - формування культури поводження з твердими побутовими відходами в учнівської молоді шляхом проведення інформаційно-просвітницьких заходів та встановлення контейнерів для роздільного збору сміття у 10 навчальних закладах Полтавської області.

В рамках проекту планується

 1. Проведення тренінгу для вчителів «Механізми впровадження роздільного збору сміття у навчальних закладах», який відбудеться у 18 вересня 2018 року у смт Диканька Полтавської області.(Вчителі, що пройдуть навчання стануть кураторами з роздільного збору сміття у своїх навчальних закладах).
 2. Проведення інформаційних занять «Сміття – це ресурс!» для учнів 10 навчальних закладів Полтавської області. ( по 2 заняття у кожному навчальному закладі протягом 2 місяців)
 3. Проведення 2 -місячного марафону «Я сортую!» у 10 навчальних закладах Полтавської області протягом якого учні сортуючи сміття, яке створюватиметься у навчальному закладі, набудуть практичних навичок з роздільного збору сміття.
 4. Оформлення у 10 навчальних закладах Полтавської області «куточків рециклінгу» : встановлення 4 контейнерів для роздільного збору сміття за 4 фракціями ПЕТ-пляшка, макулатура, жерстяна банка та батарейки; розміщення інформаційних та агітаційних плакаті.

До участі у проекті запрошуються вчителі середніх навчальних закладів Полтавської області.

ЩОБ СТАТИ УЧАСНИКАМИ необхідно заповнити АНКЕТУ за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOSauhwUZbIsOsT5pacBJy06AtCfT3QMGXQQDECEa1xYBlPQ/viewform
Реєстрація на тренінг завершується 10 вересня о 00.00 год про результати відбору буде повідомлено 12 вересня 2018 р.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0669958044 - Яна Трутень (менеджерка проекту)

Читати далі
Сторінка 1 з 4

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні конкурси


Петиції


Запитати депутата