Актуальні конкурси


Проект «Енергоефективні школи: нова генерація» оголошує Всеукраїнський конкурс на найкращого учителя-предметника, який при викладанні учням наших шкіл – учасниць Проекту своєї дисципліни застосовує знання з енергозбереження та енергоефективних технологій для розвитку у школярів культури енергоспоживання та мотивування до енергозбереження і енергоефективності  у школі та вдома. 

Переможці отримають класні і корисні для вчителів призи:

1-е місце  –   енергоефективний ноутбук;

2-е місце  –   зручний нетбук;

3-е місце  –   сучасний планшет.

Конкурс триватиме з 11 лютого по 31 травня  2019 року

Щоб взяти участь у Конкурсі, вчитель має провести: 

- щонайменше три інтегрованих уроки, в яких частина, що стосується енергозбереження та енергоефективності, має займати не менше 20 хв. загального часу;

- позакласний захід щодо енергозбереження та енергоефективності із залученням учнів та їхніх батьків.  

Конкурсна робота має містити:

- плани-конспекти трьох інтегрованих  уроків;

- підтверджуючі фото та відео із проведених уроків;

- опис позакласного заходу (мета, склад і кількість учасників, перебіг, результати, висновки);

- підтверджуючі фото та відео із заходу

Оголошення результатів Конкурсу та нагородження переможців відбудеться до 20 червня 2019 року.

Детальна інформація щодо умов участі у Конкурсі міститься у відповідному Положенні.

 

Читати далі

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році

 

Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного  бюджету в 2019 році.

Порядок проведення конкурсу регламентується Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – Порядок проведення конкурсу), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

 

 1. Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:

- утвердження патріотизму, духовності, моральності, загальнолюдських цінностей;

- формування національної свідомості, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне та поваги до державної символіки;

-  підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;

- відродження, збереження, розвиток та популяризація нематеріальної культурної спадщини, популяризація народних традицій та духовності;

-  підтримка актуальних тенденцій сучасного мистецтва;

-  розвиток туристичної привабливості Полтавщини;

-  збереження рухомої та нерухомої культурної спадщини;

-  підтримка мови, культури, традицій національних меншин області.

 

 1. Департаментом культури і туризму облдержадміністрації можуть бути підтримані наступні види діяльності:
  • проведення семінарів, тренінгів, навчань, конференцій, форумів, пленерів;
  • виготовлення друкованої, сувенірної продукції, інформаційних та методичних матеріалів;
  • виставкова діяльність;
  • брендування подій культурної спадщини та історичних постатей інноваційними методами;
  • виготовлення та розміщення соціальних роликів та соціальної реклами; проведення правоосвітніх, масових заходів, акцій, фестивалів;
  • культурно-мистецьких заходів.
 2. Вимоги до конкурсної пропозиції.

Для участі у конкурсі громадські об’єднання подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою, у друкованому та електронному вигляді у форматі *.pdf.

Паперова версія конкурсної пропозиції має бути віддрукована машинним способом на аркушах паперу форматом А4 без обмеження кількості аркушів. Конкурсна пропозиція та додатки до неї (відповідно пунктів 6,7 Порядку проведення конкурсу) мають бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою інституту громадянського суспільства (у разі наявності) та підписом керівника організації.

 1. Орієнтовний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу) – до 50,0 тис. грн.
 2. Строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсні пропозиції подаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дня оприлюднення 25 лютого 2019 року оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті Полтавської обласної державної адміністрації та Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

 1. Конкурс проводиться у такі строки:

перший етап: індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій – 7 (сім) календарних днів від останнього дня прийому конкурсних пропозицій;

другий етап: відкритий захист конкурсних пропозицій - 10 (десять) календарних днів від останнього дня прийому конкурсних пропозицій;

третій етап: індивідуальне оцінювання членами конкурсної комісії конкурсних пропозицій шляхом проставлення балів - 3 (три) календарних дні від дня відкритого захисту конкурсних пропозицій.

 1. Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09-00 до 12.00 та з 13.00 до 16-00, за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45, каб. 307.

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Департаменту культури і туризму облдержадміністрації http://www.poltavaculture.gov.ua/

у розділі «Інформування» - «Інформація для інститутів громадянського суспільства» - «Конкурси культурно-мистецьких програм» (за посиланням: http://www.poltavaculture.gov.ua/informatsiya-dlya-institutiv-gromadyanskogo-suspilstva/konkursi-kulturno-mistetskikh-program.html).

У зазначеному розділі також знаходяться аплікаційні форми для завантаження.

 

Читати далі

 Актуально до: 22.03.19

Програма «Знакові події для української культури» спрямована на сприяння створенню позитивного іміджу України на міжнародній культурній арені, розбудову широкої національної та міжнародної партнерської мережі у сфері культурних та креативних індустрій, сприяння широкій міжсекторальній співпраці.

Терміни подачі на конкурс

11.02.2019 – 22.03.2019

Загальний бюджет програми – 60 млн. грн.

В рамках програми підтримуються такі сектори культури та мистецтв:

 • візуальне мистецтво
 • аудіальне мистецтво
 • дизайн та мода
 • перформативне та сценічне мистецтва
 • культурна спадщина
 • література та видавнича справа
 • культурні та креативні індустрії

Програмні менеджери

Марія Василець
Аліса Бондаренко

programa.znak@ucf.in.ua, (044) 504 22 66

В програмі «Знакові події для української культури» є два ЛОТ-и:

 

Підтримка знакових подій в Україні

 

Мета ЛОТ-у

Сприяння інтернаціоналізації української культури через підтримку знакових подій в Україні.

Завдання ЛОТ-у

 • Підтримка знакових подій регіонального, національного та міжнародного рівнів в Україні
 • Сприяння якісному масштабуванню знакових подій з метою створення позитивного культурного іміджу України та промоції української культури на національному та міжнародному рівнях

Знакова подія в межах ЛОТ-у – це масштабна подія у сфері культурних та креативних індустрій міжнародного, національного або регіонального рівнів, яка має визнану позитивну репутацію серед креативних професіоналів, спільнот та інституцій, яка здатна до масштабування: залучення нових аудиторій через міжсекторальну співпрацю, створення нових способів вирішення наявних проблем у сфері культури, залучення нових партнерств національного та міжнародного рівнів та як результат створює позитивний культурний імідж України.

Хто може подаватися:

організації у сфері культури та мистецтв, що забезпечують творчу реалізацію проекту окремим митцем / культурним оператором або творчим колективам такі як:

 • громадські та благодійні об'єднання із статутною діяльністю у сфері культури та мистецтв
 • державні підприємства/установи зі статутною діяльністю у сфері культури та мистецтв
 • творчі спілки і інші професійні об'єднання та асоціації із статутною діяльністю у сфері культури та мистецтв
 • культурні оператори / митці, оформлені як фізичні-особи підприємці / товариства

Оформлені як юридичні особи всіх форм власності, органи місцевого самоврядування або фізичні особи-підприємці (платники єдиного податку ІІІ групи), зареєстровані на території України згідно діючого законодавства:

 • не менше, ніж за два роки станом на дату оголошення конкурсу, та
 • мають досвід реалізації подібних проектів.

УВАГА!!! Одна юридична особа, фізична особа-підприємець має право подати лише одну заявку в рамках усіх ЛОТів усіх оголошених конкурсних програм УКФ протягом 2019 року в якості заявника та виступити в якості партнера лише один раз. Нехтування цим правилом веде до повної дискваліфікації усіх заявок від заявників-порушників.

Терміни подачі аплікаційного пакету та реалізації проекту

Подання аплікаційного пакету на конкурс: 11.02.2019 - 22.03.2019

Реалізація проекту: 01.05.2019 - 31.10.2019

Подання звітності: 1.11.2019 - 8.11.2019

Знакові події в Україні. Індивідуальний проект

Індивідуальний проект – це культурно-мистецький проект, який реалізовується за участю одного заявника. Такі проекти не передбачають і не дозволяють розпоряджання коштами гранту будь-якими іншими юридичними чи фізичними особами, що не є прямими виконавцями грантової угоди.

 

Мінімальний обсяг гранту – 500 тис. грн

Максимальний обсяг гранту – 2 млн. грн

 

Згідно з принципами фінансування УКФ надає грант, що становить 100% бюджету проекту; співфінансування не вимагається, але вітається. 

 

Інструкція для заявників програми «Створюємо інноваційний продукт» є обов’язковою для ознайомлення!

 

Читати далі

 

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018-2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Дедлайн – 11 березня 2019 р.

ВИМОГИ ДО УЧАСТІ: Подавати заявки на участь у конкурсі можуть приватні особи – громадяни України та США й зареєстровані неприбуткові та неурядові організації. Громадяни й організації третіх країн участі в конкурсі брати не можуть.

Теми освітніх проектів, які підпадають під вимоги програми:

 • Проекти, що підтримують впровадження освітніх реформ в Україні, залучаючи компоненти американської системи освіти.
 • Проекти, що фокусуються на підтримці та інституціоналізації академічної доброчесності в українських освітніх установах.
 • Проекти чи події, організовані та проведені в українських освітніх установах, за участю американських експертів із сталого економічного розвитку, виборів/демократичних реформ, прозорості, підприємництва, лідерства та/або інновацій.
 • Освітні проекти та програми, що розвивають тему жіночого підприємництва та лідерства в сферах комерції, фінансів та економіки;
 • Проекти, спрямовані на створення програм американських студій в українських освітніх закладах.
 • Академічні програми, які включають американський компонент, спрямований на розвиток та посилення значення толерантності, різноманітності та інклюзивної освіти в середніх загальноосвітніх школах та/або у ВНЗ.
 • Проекти, стпрямовані на підтримку внутрішньо переміщених вищих навчальних закладів з окупованих територій України, викладацького складу, студентів та адміністративного персоналу, а також на підтримку спільноти, в якій вони перебувають на теперішній час.

Участь американських громадян у проектах заохочується, але не вимагається. Всі проекти повинні підкреслювати американо-українське співробітництво чи просувати українські освітні цілі за допомогою значних американських досліджень, освітніх методик, а також лекцій. Перевага надаватиметься спільним проектам, а також проектам, що включатимуть освітні елементи та інформаційно-просвітницькі заходи для окремих категорій українців, які зазвичай мають брак ресурсів (лекції або майстеркласи).

ДОДАТКОВІ ВИМОГИ ДО ОРГАНІЗАЦІЙ: Всі організації, що подають проектні заявки на грантові програми уряду США, повинні одержати номер Dun & Bradstreet Number (DUNS) ще перед поданням заявки, номер CCR (NCAGE), а також зареєструватись і мати дійсний статус у федеральній Системі управління надаванням контрактів – System for Award Management (SAM.gov) до того, як організації буде надано грантові кошти. Детальнішу інформацію щодо процесу отримання необхідних реєстрацій див. на: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/current-programs-grants-uk/

ФІНАНСУВАННЯ ТА ДОПУСТИМІ ВИТРАТИ: Залежно від наявності коштів, фізичні особи можуть подавати заявки на грант вартістю до 8 000 доларів США.

Організації можуть подавати завки на гранти розміром до 24 000 доларів США.

Допустимі витрати – це ті кошти, які безпосередньо стосуються проектної діяльності. Програма заохочує організації подавати проекти, які включають власні внески та/або кошти, отримані від інших донорів. Кошти, витрачені перед початком офіційного періоду дії гранту (pre-award costs), не відшкодовуються.

Види діяльності та заходи, що не підлягають фінансуванню:

 • Оренда офісного приміщення та оплата комунальних послуг;
 • Будівництво, модернизація приміщень або обладнання;
 • Придбання автомобілів;
 • Діяльність, що свідчить про підтримку тих чи інших партій або виборчих кампаній;
 • Благодійні проекти або такі, що стосуються соціальної допомоги;
 • Академічні або аналітичні дослідження (якщо вони не є частиною більшого проекту);
 • Стипендії;
 • Витрати на розваги (прийняття, громадські заходи, урочистості, алкогольні напої, коктейльні вечірки, екскурсії);
 • Кошти, пов’язані з поїздкою до Сполучених Штатів та діяльністю у Сполучених Штатах;
 • Написання книжок;
 • Замовлення або створення мистецьких робіт (якщо це не є частиною більшого проекту).

Інструкції щодо заповнення заявок: Ваша заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel). Аплікаційну форму можна знайти за посиланням https://ua.usembassy.gov/uk/educationculture-uk/current-programs-grants-uk/ Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу: KyivPDGrantsEdu@state.gov. Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою, а тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть. Тема поданих електронних повідомлень має відповідати такому форматові: назва проекту, ім’я особи чи назва організації. ДЖЕРЕЛО: https://www.molodnews.info/programa-malix-grantiv-dlya-pidtrimki-proektiv-u-sferi-osviti/?fbclid=IwAR1dbfc6AlCKmpA1ycIoHQEs9e_VHpsTy2tgMaZAze6zhnNTAiRQZEt

Читати далі

Місія національної програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:

 • освітні програми для сільської місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;
 • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціям за результатами конкурсу пропозицій соціальних проектів. Максимальний розмір гранту – 200 000 грн. Проекти не мають жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії «Байєр».

Відбір пропозицій проектів здійснюється у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проект українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проект та організацію англійською та українською мовами.

З 1 до 24 лютого 2019 року програма «Україна – житниця майбутнього» приймає пропозиції соціальних проектів на перший етап відбору шостого грантового конкурсу. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів поточного конкурсу буде оголошено в червні 2019 року.

У разі виникнення запитань, перегляньте «Найпоширеніші запитання» нижче, або зверніться до координатора програми за електронною адресою nataliia.tsuman@bayer.com.

Читати далі

 

Програма спрямована на створення умов для культурного самовираження шляхом творення інноваційного конкурентоспроможного культурного продукту.

Культурним продуктом у рамках програми є творчий та інтелектуальний результат людської праці в процесі культурної діяльності, творення якого направлено на сприяння розвитку культурної галузі. Обов’язковими ознаками культурного продукту в рамках цієї програми є інноваційність та конкурентоспроможність.

Інноваційність – використання передового новітнього досвіду відповідного сектора з метою покращення якісних та кількісних показників культурного продукту, першочергова націленість на ефективність отриманих результатів і потенційну конкурентоспроможність. 

Конкурентоспроможність може бути визначена за кількома показниками: вплив на культурний сектор, високі кількісні та якісні показники в порівнянні з іншим аналогічним культурним продуктом, інноваційна складова, сприяння розвитку потенціалу особистості та суспільства в цілому. 

Терміни подачі заявки та реалізації проекту:

Подача проектної заявки на конкурс: 31.01 – 01.03.2019
Реалізація проекту: 2.05 – 31.10.2019
Фінансова звітність: до 08.11.2019

Бюджет програми – 81 млн. грн.

Читати далі

 

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян. 

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

Підтримка проектів відбуватиметься таким принципом. Якщо ви зібрали заявлену суму на краудфандингу, то Фонд додає таку ж, але не більше 150 тисяч гривень. Наприклад:

Заявили 80 тис. грн. -> Зібрали 80 тис. грн. -> Отримали + 80 тис. від Фонду

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України.

Конкурс триває постійно до 15 жовтня 2019 року.

Для участі потрібно заповнити коротку заявку з описом вашої ідеї та планів щодо краудфандінгової кампанії. Заповнену анкету слід відправити на електронну адресу: mykhaylova@irf.ua

Читати далі

вчителям, директорам, учням

Організація “Вчителі за демократію і партнерство” спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland розпочали набір шкіл на проект зі сталого розвитку “Збудуй своє майбутнє”.

Приєднатись до проекту можна до 10 лютого, заповнивши цю реєстраційну форму.

“Якщо ваш навчальний заклад прагне позитивних змін, готовий до нових викликів і дійсно дбає про сталий розвиток й громадянську активність учнів – приєднуйтесь! Якщо у ваших учнів є ідея проекту, але бракує інструментів й підтримки для її реалізації, – приєднуйтесь”, – зазначають організатори.

Проект триватиме із січня до грудня 2019 року:

 • 4учні/учениці та один вчитель з кожної школи безоплатно візьмуть участь у 7-денному навчанні у Києві на практичних тренінгах зі сталого розвитку та соціального проектування, отримають навчально-методичні матеріали й консультування.
 • Шкільна команда проекту буде підготовлена до планування й успішної реалізації від А до Я власного соціального проекту зі сталого розвиткуза підтримки експертів. Найкращі учнівські ідеї проектів будуть фінансово підтримані.
 • Усерпні учні, які добре володіють англійською мовою, матимуть можливість безоплатно взяти участь у 5-денному міжнародному освітньому таборі разом з молоддю з Польщі та Молдови.
 • Представники шкільних команд зможуть взяти участь у Зеленому Ярмарку в Києві за участі успішних громадських та підприємницьких ініціатив України у сфері сталого розвитку. А також презентувати результати власного проекту сталого розвитку.

Детальніше про проект можна дізнатись за цим посиланням.

Читати далі

Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошує грант “Розбудова комунальних закладів первинної медичної допомоги як центрів передового досвіду” (RFA №1) на підтримку розвитку управлінського потенціалу закладів первинної медичної допомоги (далі – ПМД) та поширення досвіду застосування нових підходів до управління серед закладів ПМД в Україні.

Передбачається надання 15 грантів з фіксованою сумою за цим Оголошенням про конкурс № 1 з максимальною сумою до 18 000 доларів США кожен.

ПРО ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:

 • Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
 • Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
 • Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
 • Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
 • Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.

ПЕРЕДУМОВИ ТА СФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ

Реформа системи охорони здоров’я розпочалася із первинної медичної допомоги, як галузі, яка одночасно є найважливішою з точки зору національної системи охорони здоров’я.

На жаль, наразі практично немає закладів ПМД, які б могли стати «моделлю кращих практик» у впровадженні нових підходів до надання послуг ПМД та управління закладом, які б могли служити прикладом для інших закладів ПМД, а також на базі яких можна було б проводити навчальні заходи та заходи з обміну досвідом.

Читати далі

У рамках проекту

Протидія торгівлі людьми в Україні (CTIP)

За підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад (ОТГ), зацікавлених в участі у проекті (UA1-2018-2763)

Мета проекту: Просування соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом інклюзивного місцевого врядування та соціальної згуртованості населення.

Є предметом подальшого узгодження фінансування.

Завдання проекту:

Залучити широке коло членів громади (місцеву владу, представників різних професійних груп, включаючи представників місцевого бізнесу, громадських організацій та ін.) до участі в плануванні та імплементації проектів, спрямованих на поліпшення соціально-економічних умов життя в громаді у таких сферах як:

 • надання соціальних послуг для населення громади за місцем проживання;
 • розвиток молоді, громадського сектору, волонтерства, соціальних та громадських ініціатив;
 • поліпшення умов для розвитку малого та середнього бізнесу;
 • відновлення соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах таких як освіта, охорона здоров’я, екологія, управління водними ресурсами тощо;
 • покращення управління житловим сектором,енергоефективності і місцевого економічного розвитку;
 • попередження неврегульованої трудової міграції та зниження ризиків торгівлі людьми шляхом створення нових робочих місць

Якщо у Вашій громаді:

 • наявні ідеї та попередній план заходів, які б допомогли згуртувати громаду навколо проекту, спрямованого на соціально-економічний розвиток громади;
 • є можливість реалізовувати проект на умовах співфінансування;
 • є ініціативна група, яка об’єднує усі верстви населення, включаючи місцеву владу, представників різних професійних груп, у тому числі представників місцевого бізнесу, громадських організацій, освіти, представників соціально уразливих груп, таких як внутрішньо переміщені особи, національні меншини, люди з особливими потребами та ін.

ТОДІ ми запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі серед ОТГ для залучення до проекту.

Для участі у конкурсі громади мають заповнити аплікаційну форму UA1-2018-2763 Application form_Communities selection , та надіслати її підписану та відскановану копію у термін до 30 листопада 2018 року (включно) на електронну адресу ACHABUK@iom.int з обов’язковою копією на iomkievtenders@iom.int вказавши при цьому в темі електронного листа «UA1-2018-2763– Аплікаційна форма».

Після закриття конкурсу МОМ відбере громади для проведення оціночного візиту (громади-переможці будуть визначені за результатами візиту). Дата і час візиту будуть узгоджені з відповідною ОТГ.

ОТГ, які будуть відібрані для участі в проекті, будуть залучені до наступних кроків реалізації проекту:

І. Виїзні оціночні візити

МОМ проведе виїзні оціночні візити в попередньо відібрані громади для зустрічей з ініціативними групами на чолі с головою ОТГ. У рамках цих зустрічей громада матиме можливість презентувати свою ОТГ та плани її стратегічного розвитку, власного досвіду реалізації спільних проектів, і безпосередньо проект, який пропонується на розгляд МОМ.

ІІ. Розробка проектної пропозиції і бюджету проекту

Відібрані за результатами оціночних візитів громади почнуть розробку детальної пропозиції та бюджету запропонованого проекту. Форма проектної пропозиції та бюджету буде надана Міжнародною організацією з міграції.

Всі проекти мають бути направлені на поліпшення соціально-економічного стану ОТГ задля її стратегічного розвитку та залучення до активного громадського життя членів громади.

Проекти можуть включати наступні ініціативи та заходи:

 • надання соціальних послуг для населення громади за місцем проживання (наприклад, притулок для жінок, постраждалих від домашнього насильства);
 • надання адміністративних або інших послуг, що полегшують життя мешканців громади (наприклад ЦНАП)
 • відновлення або розширення соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах таких як освіта (шкільна або дошкільна), охорона здоров’я, екологія, управління водними ресурсами тощо;
 • розвиток молоді, громадського сектору, волонтерства, соціальних та громадських ініціатив (наприклад Молодіжна Рада)
 • поліпшення умов для розвитку малого та середнього бізнесу (наприклад, бізнес інкубатор проект спрямований на розвиток тій або інший бізнес сфери наприклад зелений туризм тощо);
 • покращення управління житловим сектором,енергоефективності і місцевого економічного розвитку (наприклад, поліпшення енергоефективності школи, дитячого садка).

III. Прийняття рішення щодо надання грантів

Відбіркова комісія МОМ протягом десяти днів приймає рішення щодо видачі грантів або формує свої рекомендації щодо доопрацювання заявки. Після того, як фінальна заявка затверджується відбірковою комісією, МОМ підписує угоду з ОТГ на реалізацію проекту. З моменту підписання угода є невід’ємною частиною процесу імплементації проекту з чітким позначенням прав і обов’язків усіх сторін, у тому числі умов фінансування проекту обома сторонами, часові рамки плану реалізації проекту, звітності і моніторингу тощо.

Максимальний розмір гранту на реалізацію проекту – до 20 000 доларів США. МОМ надасть перевагу проектам, які найбільше відповідають вищезазначеним умовам, на конкурсних умовах. Фінальний розмір гранту буде визначено МОМ.

Будь ласка, заповніть анкету, яка додається до цього оголошення.

Довідки за е-поштою: ACHABUK@iom.int з обов’язковою копією на iomkievtenders@iom.int.

В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:

UA1-2018-2763- питання за конкурсом, до уваги Алі Чабук.

Просимо зауважити, що неповні анкети або анкети, що надійшли пізніше зазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду!

Читати далі
Сторінка 1 из 6

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси