Актуальні конкурси


Гранти для українських інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних проектів у сфері культури та креативних індустрій.

УМОВИ УЧАСТІ
Третій конкурс проектів співпраці триває з 14 травня до 12 липня 2018 року.

Подача проектів відкрита лише для організацій з України, зокрема для організацій громадянського суспільства, організацій державного сектору та приватних організацій (також і прибуткових), що працюють у культурному та творчому секторах. Проект має реалізовувати щонайменше дві українські інституції із несуміжних областей України.

Один учасник партнерства повинен подати заявку від імені усіх організацій, які бажають співпрацювати над проектом. Водночас цей учасник нестиме відповідальність за підписання та виконання умов угоди, а також за управління фінансами та звітністю. Між тим, усі учасники партнерства повинні мати відповідний правовий статус для отримання благодійних грантів.

Програма надає гранти до €10000

Проект має тривати від 3 до 6 місяців.

Деталі за посиланням CULTURE BRIDGES http://culturebridges.eu/national-project-grants


СЕКТОРИ

Архітектура

Архівна справа

Аудіовізуальні мистецтва (включаючи кіно, телебачення, інші мультимедіа)

Бібліотеки та музеї

Видавнича справа

Візуальне мистецтво

Дизайн

Креативні простори та платформи взаємодії

Література

Матеріальна та нематеріальна культурна спадщина

Медіа (включаючи радіо, телебачення та онлайн-медіа)

Мода

Музика

Перформативні мистецтва

Ремесла

Фестивалі

Проекти мають вирішувати принаймні одне із завдань:

  1. Підвищення обізнаності про важливість культури для економічного розвитку та соціальної єдності.
  2. Розвиток знань та спроможності діячів, що працюють у культурному та творчому секторах.
  3. Стимулювання ширшої участі громадськості у культурних заходах.
  4. Залучення недостатньо представлених або маргіналізованих груп до культурної діяльності.
  5. Заохочення співпраці між організаціями громадянського суспільства (ОГС), організаціями державного сектору та організаціями приватного сектору, які працюють у культурному та творчому секторах.
  6. Вивчення різноманітності та заохочення міжкультурного діалогу через культурну діяльність.

Важливо: Завантажте детальний опис умов участі, щоб дізнатися більше про критерії оцінювання та інші положення цієї грантової категорії.
Ви можете попередньо ознайомитися з питаннями форми заявки та шаблоном бюджету, завантаживши ці документи за гіперпосиланнями або внизу сторінки.
Звертаємо вашу увагу, що ці документи опубліковано лише для попереднього ознайомлення! Проектні пропозиції приймаються, тільки якщо вони подані за допомогою онлайн-форми.

Зверніть увагу: 80% суми гранту для співпраці виплачуватиметься попередньо, а залишок - після отримання відповідного звіту.
Проекти можуть отримати 100% фінансування від програми, однак співфінансування до 30% заохочується і буде оцінюватися більш високо.
Між тим програма не може використовуватися для отримання коштів для на співфінансування інших програм ЄС, наприклад, програм "Креативної Європи".

Читати далі

Проекти для розвитку села, що реалізують молоді успішні українці

Цей кейс для тих, хто є активним і небайдужим до змін та готовий вдосконалювати наше суспільство вже зараз. Завданням кейсу є розробка соціального проекту, який зможе об’єднати місцеву громаду невеликого села. Тобі, як учаснику, потрібно придумати ініціативу, що згуртовувала б громаду і залучала дітей. Проект може бути в будь-якій сфері задля покращення села та залучення дітей. Найкращі ідеї будуть реалізовані в рамках програми “Навчай для України”, яка відбирає найталановитіших молодих людей та дає їм платформу для того, аби здійснювати інноваційні зміни в селах і малих містах та створювати можливості для дітей. Саме твій проект може бути реалізований найближчим часом та допомогти тисячам. Не будь байдужими до проблем суспільства. Долучайся до нас! Кейс проходить за підтримки Deloitte Ukraine

Читати далі

Оновлений перелік ресурсів про грантові пропозиції

Читати далі

Триває збір заявок на участь в проекті компостування відходів шкільних їдалень.

Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з проектом Компола безкоштовно нададуть 200 сучасних компостерів для переробки харчових відходів у школах.

Детальніше про конкурс та умови участі за посиланням: https://goo.gl/SUFECK. Реєстрація триває до 24 квітня.

Читати далі

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ

20 березня 2018 року

Про затвердження порядку

проведення конкурсу проектів

розвитку територіальних громад

Полтавського району у 2018 р.

Керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 4 серпня 2016 року «Про районний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавського району», конкурсна комісія вирішила:

Читати далі

ЗА ПІДТРИМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД ПРОЙДЕ КОНКУРС

НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2018

http://vassr.org/node/3620

З 2-го березня розпочато прийом заявок на IIІ Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2018». Проект організовано онлайн-ресурсом AgroPortal.ua за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Франції в Україні, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об"єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Читати далі

Дедлайн – 20 березня 2018 року.

Організатор – Ekonomika + та Delo ua, в партнерстві з “Філіп Морріс Україна”.

Деталі за посиланням – goo.gl/xxrfnx

Мы, организаторы конкурса СТАЛО — ekonomika+ и delo.ua, в партнерстве с "Филип Моррис Украина", ищем лучшие устойчивые бизнес-решения украинских предпринимателей с положительным социальным эффектом и дружественные к окружающей среде.

Проводя конкурс СТАЛО, мы хотим доказать, что в Украине уже есть предприниматели, бизнес которых базируется на устойчивом развитии. То есть они эффективно используют ресурсы, сводя к минимуму загрязнение окружающей среды, дают положительный социальный эффект и при этом являются экономически жизнеспособными.

Читати далі

Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії

Читати далі
Сторінка 1 з 2

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні конкурси


Петиції


Запитати депутата