Інформація від ОДПІ


 

З 1 січня 2020 року введено в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочнеться з третього січня 2020 року.

Рахунки відкриті Державною казначейською службою України відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (зі змінами), та на виконання вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на офіційному порталі ДПС України http://tax.gov.ua та субсайті територіальних органів ДПС у Полтавській області (у рубриці «Бюджетні рахунки») за посиланням  http://poltava.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

Читати далі

До уваги платників!

Оновлені бюджетні рахунки для сплати податків і зборів,

відкриті відповідно до вимог стандарту IBAN

 

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на виконання п. 3 постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» Державною казначейською службою України (далі – Казначейство) здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснюватись Казначейством з 01 жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Оновлені бюджетні рахунки державного та місцевих бюджетів по Полтавській області розміщено на головній сторінці субсайту Територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного порталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки» за посиланням  http://poltava.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 

Ірина Вовк

50-35-21

сектор комунікацій

 Головного управління ДПС у Полтавській області

Читати далі

В «Електронному кабінеті» запроваджено нові електронні формати для фізичних осіб

Читати далі

Сплачуєте ЄСВ своєчасно – від штрафів застраховані!

Читати далі

Допомога по вагітності та пологах: відображення у формі № 1ДФ

Читати далі

Особливості плати за землю платниками, які проживають у сільській (селищній) місцевості

Читати далі

Сплата ЄСВ ФОП, яка в межах одного місяця припиняє підприємницьку діяльність та повторно реєструється

Читати далі

РозмірЄСВ за цивільно-правововими договорами

Читати далі

Офіційне працевлаштування – захист соціальних інтересів громадян, гарантування права на соціальні виплати та пенсійне забезпечення

Читати далі

Зміни у реєстрації та застосуванні РРО

Читати далі
Сторінка 1 из 21

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Полтавський
район

відеофільм


Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси