Рекомендації, протоколи постійних коміссій


Склад постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін

- голова комісії
Носенко Олена Борисівна - заступник голови комісії
Мельник Костянтин Анатолійович - секретар комісії


Члени комісії:


Азаров Євгеній Володимирович
Жарська Яна Валеріївна
Шевченко Олександр Валерійович
Шмиголь Тарас Григорович
Барашиков Олег Юрійович

Гончаренко Оксана Михайлівна

Удовіченко Олександр Миколайович

Читати далі

Склад постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини:

Рибась Анатолій Іванович - голова комісії
Жук Віталій Миколайович - заступник голови комісії
Ярмак Віктор Іванович - секретар комісії


Члени комісії:


Міщенко Іван Іванович
Мирошниченко Жанна Миколаївна

Читати далі

Склад постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування:

Підлетейчук Андрій Васильович - голова комісії
Толкачов Валерій Геннадійович - заступник голови комісії
Тарасов Дмитро Іванович - секретар комісії


Члени комісії:

Масляк Віталій Олексійович
Литовка Віктор Миколайович
Рудич Ігор Миколайович
Ляшенко Оксана Василівна

Читати далі

Склад постійої комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту:

Оленєв Павло Юрійович - голова комісії
Ландарь Олександр Андрійович - заступник голови комісії

Члени комісії:

Краснікова Оксана Анатоліївна
Рябокінь Григорій Костянтинович
Сокирко Михайло Петрович

Перепеляк Віталій Володимирович

Читати далі

Склад постійної комісії районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції:

Турпітько Віталій Петрович - голова комісії

Степенко Василь Іванович - заступник голови комісії

Качур Лідія Миколаївна - секретар комісії

Члени комісії:


Коломієць Надія Пантелеївна
Івін Дмитро Дмитрович
Сухаренко Світлана Петрівна
Стасенко Роман Володимирович

Читати далі
Сторінка 1 з 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні конкурси


Петиції


Запитати депутата