КП 'Планування і забудова території Полтавського району та здійснення архбудконтролю'


директор комунального підприємства "Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю"

Режим роботи комунального підприємства

понеділок – п’ятниця 8.00 – 17.00

обідня перерва 12.00 – 13.00


Адреса комунального підприємства 36011 м.Полтава, вул.Шевченка,7

тел. (0532) 69-18-82;

E-mail: kpplanrayonu@meta.ua

Читати далі

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. 40 років Перемоги в с.Божківське Полтавського району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Надержинщинська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення Божківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. 40 років Перемоги в с.Божківське Полтавського району Полтавської області».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Надержинщинській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 05.03.2018р. в робочий час за адресою: с.Надержинщина, вул.Молодіжна, 7.

Строк завершення прийому пропозицій - 05.04.2018р.

Виконавчий комітет Надержинщинської сільської ради

Детальний план території розміщення Божківської АЗП-СМ

Читати далі

Комунальне підприємство «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю» було створене 14.10.2005 року рішенням 20 сесії 4 скликання Полтавської районної ради.


Директор підприємства Телєгін С.К. має кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця робіт пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури, а саме розроблення містобудівної документації АА №001670, що, згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», надає можливість виготовлення генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій, детальних планів територій межах та за межами населених пунктів.

Читати далі
Сторінка 1 з 1

Календар подій

ПнВтСрЧтПтСбВс

Фотогалерея


Відеоканал


Актуальні
конкурси