• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  15 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції

  15 червня 2017 року  в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради в справах молоді, освіти, культури, духовності, медицини, спорту та соціального захисту населення і учасників антитерористичної операції під головуванням голови комісії Віталія Турпітька


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання:

   

  1.         Про виконання районного бюджету за  місяців 2017 року.

  2.         Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

  3.         Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного розвитку Полтавського району, районного бюджету, а також про здійснення делегованих районною радою повноважень.

  4.         Про передачу міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів до Полтавського районного бюджету на відшкодування коштів за послуги зв’язку пільговим категоріям громадян Полтавського району.

  5.         Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджетів сільських рад до Полтавського районного бюджету на відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Полтавського району

  6.   Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району на укладення договору оренди з управлінням соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації на частину зайнятих приміщень в адміністративному будинку за адресою: м. Полтава, вул. Короленка, 7.
  7.         Про внесення змін до штатного розпису Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавського району
  8.         Про внесення змін до районної програми «Надання одноразової матеріальної допомоги на 2016-2020 роки»

  9.         Про хід підготовки щодо організації проведення літнього оздоровлення дітей, підлітків та молоді у 2017 році

  10.    Про внесення змін до районної Комплексної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 - 2019 роки.

  11.    Про надання дозволу відділу освіти Полтавської районної державної адміністрації передати в оренду приміщення їдалень та харчоблоків навчальних закладів району

  12.    Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на

  укладання договору оренди на частину приміщення Божківського навчально-виховного комплексу з комунальним підприємством «ЖЖК с. Божківське».

  13.    Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на

  укладання договору оренди на частину приміщення Рунівщинської загальноосвітньої школи з Рунівщинською сільською радою.

  14.    Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл Полтавського району, яке перебуває в управлінні районної ради.

  15.    Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ освіти Полтавського району, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

  16.    Про забезпечення харчуванням дітей у таборах з денним перебуванням протягом червня-липня 2017 року (оздоровчого періоду).

  17.    Про затвердження Програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів району на вересень-грудень 2017 р.

  18.    Про введення додаткових посад у штатний розпис навчальних закладів освіти району.

  19.    Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на укладання договору оренди на частину приміщення Терешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

  20.    Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на списання будівельних конструкцій Головачанського НВК.

  21.    Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі

  Полтавського району на 2017-2020 роки

  22.    Про затвердження районної програми військово-патріотичного виховання учнівської молоді Полтавського району на 2017-2019 роки.

  23.    Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Полтавського району на 2017 рік

  24.    Про затвердження представників району у складі східного госпітального округу Полтавської області.

  25.    Про створення комунальної організації (установи, закладу) «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню організацій, установ та закладів культури району» Полтавської районної ради.

  26.    Про входження Полтавської районної ради до складу засновників комунальної організації (установи, закладу) «Полтавський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» та затвердження статуту у новій редакції.

  27.    Про роботу закладів медичної галузі району.

  28.    Про хід виконання районної програми розвитку туризму на 2016-2020 роки.

  29.    Про хід виконання районної програми «Фінансова доплата дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, які навчаються в ПТУ, загальноосвітніх навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ, ІІІ-ІУ рівня акредитації» на 2016-2019 роки.

  30.    Про хід виконання районної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2016-2020 роки.

  31.    Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»

  32.    Про затвердження розпоряджень голови районної ради

  33.    Про затвердження спільних розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації

  34.    Інші питання сесії.

  35.    Різне.

   

   

  Постійна комісія районної ради  погодила запропоновані проекти рішення та рекомендувала винести їх на розгляд тринадцятої сесії районної ради  сьомого скликання. 

   

  У роботі постійної комісії районної ради взяли участь голова районної ради Михайло Кононенко, голова районної державної адміністрації Ігор Карімов, заступник голови районної ради Олексій Івженко, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

   

  Дата создания: 15.06.2017 17:16:43
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  15.06.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку

  Календар подій

  Січень 2018

       

  Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4