• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  16 червня голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко провів виробничу нараду щодо проведення ремонтних робіт у Калашниківському будинку культури.

  16 червня голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко провів виробничу нараду щодо проведення ремонтних робіт у Калашниківському будинку культури.  У нараді взяли участь: Калашниківський сільський голова Василь Басараб, директор комунального підприємства «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю» Сергій Телєгін, директор науково-дослідного інституту «Проект реконструкція» Валерій Власенко, заступник директора ВАТ «Комбінат виробничих підприємств» Віталій Джадан, представник підрядної організації Максим Боков, представник громадськості Володимир Андрієнко .


  Голова районної ради Михайло Кононенко повідомив, що кошти на ремонт Калашниківського будинку культури виділені з районного, сільського бюджету та приватним підприємством ім.Калашника. 23 червня на розгляд тринадцятої сесії районної ради виноситься питання про затвердження стратегічного плану соціального партнерства ПрАТ «Нафтогазвидобування» з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування Полтавського району, яким передбачені кошти ПрАТ «Нафтогазвидобування» в сумі 1250,0 тис. грн. на капітальний ремонт будинку культури в с.Калашники.


  Заступник директора ВАТ «Комбінат виробничих підприємств» Віталій Джадан проінформував присутніх, щодо виконаних робіт по Калашниківському будинку культури, а саме завершені підготовчі роботи для проведення проектних робіт. Для подальшого проведення ремонтних робіт по Калашниківському будинку культури необхідна проектна документація, яка пройшла експертизу, кошторис  з кресленнями та укладений договір на технагляд.


  В підведенні підсумку наради вирішили директору науково-дослідного інституту «Проект реконструкція» Валерію Власенку та директору комунального підприємства «Планування і забудова територій Полтавського району та здійснення архбудконтролю» Сергію Телєгіну підготувати проектно-кошторисну документацію щодо ремонту Калашниківського сільського будинку культури та до 1 липня подати на експертизу. Рекомендувати Калашниківському сільському голові  Василю Басарабу заключити договір з інженером з технічного нагляду за будівництвом Очканьом П.І.


    

  Дата создания: 16.06.2017 14:58:58
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  16.06.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку

  Календар подій

  Січень 2018

       

  Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31 1 2 3 4