• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Проведено навчальний семінар для сільських голів

  : 14.06.2016

  13 червня 2016 року за участі голови районної ради Гончаренко О.М. проведено навчальний семінар для сільських голів.


  В навчальному семінарі взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Герасименко В.В., депутати районної ради, спеціалісти управлінь, відділів,  секторів районної державної адміністрації.

   

  Відповідно до плану навчального семінару по першому питанню «Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області» виступив заступник начальника інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Гришко В.В.. 

   


     

   

  Спільна архівна установа Полтавського району

  : 10.06.2016

  Архівна справа в Україні має важливе значення для забезпечення трудових, соціальних прав громадян та життєдіяльності суспільства. Останнім часом до Полтавської районної ради надходили чисельні звернення від громадян Полтавського району з приводу проблем, що виникали під час оформлення ними пенсій, - коли людині необхідно було документально підтвердити стаж роботи за попередні роки, або розмір зарплати у певний період, тривалість роботи в шкідливих умовах, а також у інших випадках.


  Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» рішенням сесії Щербанівської сільської ради 05 квітня 2016 року створено Комунальну організацію (установу, заклад) «Спільна архівна установа Полтавського району», яка розташована за адресою: вул.     Шевченка, 7, каб. 127, м. Полтава. 

  Чергова зустріч сільських голів

  : 10.06.2016

  10 червня 2016 року о 10.00 в малій залі районної ради відбулася чергова зустріч сільських голів Ковалівської, Кротенківської, Надержинщинської, Нестеренківської, Новоселівської та Рунівщинської сільських рад за участі голови районної ради Гончаренко Оксани Михайлівни, першого заступника голови районної державної адміністрації  Герасименка Валентина Вікторовича , депутатів районної ради Жука Віталія Миколайовича, Сухаренко Світлани Петрівни та Толкачова Валерія Геннадійовича, начальника фінансового управління райдержадміністрації Данько Галини Миколаївни щодо обговорення питань з впровадження реформи децентралізації у Полтавському районі.

   

  У підсумку зустрічі рекомендували сільським головам проводити широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію серед громад району. 

   

  Усім фіналам - фінал

  : 09.06.2016

  Напрочуд видовищним і не менш драматичним видався фінальний матч розіграшу весняного Кубка Полтавської районної організації ВФСТ «Колос» 2016 року з футболу пам’яті відомого арбітра і тренера Олександра Горностаєва, в якому зустрічалися кіровська «Злагода» і команда ДЮСШ із Розсошенців.

  Дитяча Планета

  : 07.06.2016

  7 червня 2016 року в дитячому парку «Дитяча Планета» за ініціативи голови районної ради Оксани Гончаренко спільно із службою у справах дітей Полтавської районної державної адміністрації відбувся благодійний розважальний захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Полтавського району та виховуються в дитячих будинках і прийомних сім’ях. Працівниками парку «Дитяча Планета» було організовано та проведено змістовний відпочинок для всіх вікових категорій дітей.

  Мачухи запрошують вболівальників на мотобол!

  : 17.05.2016

  Шановні любителі мотоболу та ті, хто бажає повболівати за місцеву мотобольну команду «Дружба»!

  Запрошуємо Вас на відкриття чемпіонату України з мотоболу, який стартує  22 травня о 16.00 год. в с. Мачухи з матчу команд  «Дружба» (с. Мачухи) та  «Восход» (Вознесенськ).

  Чемпіонат проходитиме в 2 кола, зокрема у Мачухах буде проведено ще такі матчі - 4 червня команда  «Дружба» прийматиме  «Ниву» (Вишняки, Хорольський р-н), 2 липня — зіграє з «Колосом» (Стовбина Долина, Новосанжарський р-н), а 26 серпня — з  «Поділлям» (Кам’янець-Подільський).

  З 8 по 10 липня на стадіоні в с.  Мачухи буде розіграно Кубок України з мотоболу.

  Чекаємо на Вас та слідкуйте за анонсами!

    

  Мачухівський сільський голова                                          В.В. Білокінь

  ЧОРНОБИЛЬ: 30 РОКІВ ПАМ’ЯТІ.

  : 26.04.2016
  Президент Петро Порошенко своїм Указом оголосив 2016-й рік роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

  Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції 26 квітня  30 років тому, залишається найдраматичнішою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів дітей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям вони захистили людство від згубного  впливу і подальшого розповсюдження радіації.

  Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування

  : 19.04.2016

  19 квітня 2016 року о 13.00 в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування під головуванням заступника голови комісії Толкачова В.Г.


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання:

   

   


  Постійна комісія районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту

  : 19.04.2016

  19 квітня 2016 року о 10.00 в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту під головуванням голови комісії Олєнева П.Ю.


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання:

   

  1.     Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад Полтавського району та комунальних підприємств Полтавської районної ради на 2016-2018 роки.

   

  2.       Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства Полтавського району на 2016-2018 роки

      

  Cтратегічна сесія щодо напрацювання стратегій та проектів Полтавського району

  : 15.04.2016

                13 квітня 2016 року в районною радою організовано стратегічну сесію щодо напрацювання стратегій та проектів Полтавського району. У роботі стратегічної сесії взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів Полтавської районної державної адміністрації, районної ради, комунальних закладів районної ради, сільські голови. Стратегічну сесію провів депутат Полтавської районної ради шостого скликання Дмитро Геращенко. Робота складалася із теоретичної та практичної частин. Розроблялися перспективні проекти розвитку Полтавського району, розглянуто проблеми структурних підрозділів та можливі шляхи їх вирішення. Учасники сесії зазначили, що зняття корисне не лише для удосконалення умінь і навичок професійної діяльності, а і  для розвитку особистості.