• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  П’ята сесія Полтавської районної ради сьомого скликання

  : 28.04.2016
  28 квітня 2016 року відбулася п’ята сесія Полтавської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Оксана Гончаренко. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Юрій Бублик, депутат Полтавської обласної ради Петро Ворона, голови районної державної адміністрації Ігор Карімов, керівники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, керівники промислових, сільськогосподарських та комунальних підприємств, громадські організації, представники засобів масової інформації.

  ЧОРНОБИЛЬ: 30 РОКІВ ПАМ’ЯТІ.

  : 26.04.2016
  Президент Петро Порошенко своїм Указом оголосив 2016-й рік роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

  Аварія, що сталася на Чорнобильській атомній станції 26 квітня  30 років тому, залишається найдраматичнішою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів дітей. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям вони захистили людство від згубного  впливу і подальшого розповсюдження радіації.

  Повідомлення

  : 22.04.2016

  Повідомлення

   

  Полтавське районне відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад ініціює створення ініціативної групи для розробки проекту Перспективного плану формування громад Полтавського району.

  Головне завдання ініціативної групи – спільно з сільськими головами району та активними представниками територіальних громад напрацювати пропозиції до Перспективного плану формування спроможних громад  Полтавської області в частині Полтавського району.

  Просимо всіх зацікавлених повідомити кандидатури для участі у роботі ініціативної групи на електронну адресу smachukhi@ mail.ru

   

  Голова Полтавського районного

  відділення Всеукраїнської асоціації

  сільських та селищних рад                                                  В.В.Білокінь

  Постійна комісія районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування

  : 19.04.2016

  19 квітня 2016 року о 13.00 в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування під головуванням заступника голови комісії Толкачова В.Г.


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання:

   

   


  Постійна комісія районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту

  : 19.04.2016

  19 квітня 2016 року о 10.00 в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту під головуванням голови комісії Олєнева П.Ю.


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання:

   

  1.     Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад Полтавського району та комунальних підприємств Полтавської районної ради на 2016-2018 роки.

   

  2.       Про затвердження Програми розвитку дорожнього господарства Полтавського району на 2016-2018 роки

      

  Cтратегічна сесія щодо напрацювання стратегій та проектів Полтавського району

  : 15.04.2016

                13 квітня 2016 року в районною радою організовано стратегічну сесію щодо напрацювання стратегій та проектів Полтавського району. У роботі стратегічної сесії взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів Полтавської районної державної адміністрації, районної ради, комунальних закладів районної ради, сільські голови. Стратегічну сесію провів депутат Полтавської районної ради шостого скликання Дмитро Геращенко. Робота складалася із теоретичної та практичної частин. Розроблялися перспективні проекти розвитку Полтавського району, розглянуто проблеми структурних підрозділів та можливі шляхи їх вирішення. Учасники сесії зазначили, що зняття корисне не лише для удосконалення умінь і навичок професійної діяльності, а і  для розвитку особистості.

  Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України Полтавського району!

  : 31.03.2016
  25 березня 1992 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Службу безпеки України». Цей день з 2001 року згідно з Указом Президента № 193 /2001 відзначається як День Служби безпеки України. Служба безпеки України здійснює велику роботу у напрямку перебудови держави, укріплення її обороноздатності і економічного потенціалу, забезпечує територіальну цілісність і суверенітет України.

  За покликом серця захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави – це надзвичайно відповідальна та благородна місія.

  Ваше служіння святій справі відстоювання незалежності, територіальної цілісності і конституційного ладу України, протидії посяганням і викликам сучасності робить Вам честь!

  Прийміть щиросердечні вітання з нагоди вашого професійного свята!  Голова Полтавської районної ради
  О.М.Гончаренко

  Відбулося навчання

  : 31.03.2016
  Навчання щодо електронних закупівель ProZorro
  На виконання розпорядження голови районної ради О.Гончаренко «Про запровадження практики електронних закупівель за кошти районного бюджету» 25 березня в малому залі районної ради відбулося навчання керівників та бухгалтерів головних розпорядників бюджетних коштів району та комунальних підприємств.

  Навчання провела Поліна Завадська юрист – аналітик громадської організації «Інститут аналітики та адвокації», яка проінформувала присутніх про систему електронних закупівель "ProZorro".