• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  За кошти виділені з районного бюджету діти відпочивали на роледромі

  : 27.12.2017

   

  26 грудня 2017 року 100 дітей учасників бойових дій, з багатодітних родин, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування за кошти виділені з районного бюджету відпочивали на роледромі, який знаходиться в ТРЦ «Київ».

   

  Найменших дітей чекали пригоди у дитячій кімнаті «Джунглі».


  Участь у даному заході забезпечило гарним настроєм і приливом енергії на увесь день.

  27.12.2017

  До новорічних свят діти мали змогу позмагатись у турнірі з боулінгу

  : 27.12.2017


  23 грудня 2017 року  діти з багатодітних родин, учасників бойових дій, діти-сироти, позбавлені батьківського піклування віком 12-17 років мали змогу відпочити граючи у боулінг в боулінг-клубі «Турбіна» ТРЦ «Екватор», за кошти виділені з районного бюджету.


  Боулінг – один із самих приголомшливих видів відпочинку та розваг.

  До відома читачів, археологи стверджують, що перші згадки про дану гру з’явилися сім тисяч років тому, і доріжки були такої ж довжини, як і зараз – 18,228 метри.


  Серед усіх учасників керівництво закладу відмітило справжню товариську позицію, адже серед відвідувачів були й такі, які грали вперше, й один одному підсказували й допомагали.

  27.12.2017

  Завдяки коштам виділеним з районного бюджету діти відвідали кінотеатр «Multiplex»

  : 27.12.2017


  23 грудня 2017 року завдяки коштам виділеним з районного бюджету на проведення новорічних заходів, 162 дітей  з багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, учасників бойових дій мали змогу переглянути «добрий» мультфільм «Фердинанд» в 3-Д форматі в кінотеатрі «Мультиплекс».


  Хлопчики та дівчата виходили з залу з великим задоволенням, а батьки були вдячними депутатам районної ради за подаровану можливість для їх маленьких діточок.

  27.12.2017

  Особливим людям – особливу увагу

  : 27.12.2017

  Піклування про  людей з інвалідністю об'єднує всіх - хто небайдужий до долі тих, що опинилися в важкому соціальному становищі, кому небайдужі сильні духом люди, що подають приклад стійкості і наполегливості в подоланні життєвих негараздів.

   

  Вирішення соціальних проблем – одне з найголовніших завдань державної політики України. Держава, в особі Фонду соціального страхування України, взяла на себе зобов’язання щодо проведення профілактичних заходів зі створення безпечних умов праці на виробництві, матеріального забезпечення потерпілих тощо. Одним із важливих напрямів діяльності Фонду, спільно з місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, є турбота про тих людей, які в результаті отриманих на виробництві травм або професійних захворювань стали інвалідами праці. Працюємо за складних умов економічної ситуації та виконуємо вимоги законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, займаючись профілактикою нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, яка є невід’ємною частиною комплексу заходів, спрямованих на захист людини праці та пріоритетним напрямком роботи працівників Полтавського відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – Відділення).


  27.12.2017

  Голова районної ради Михайло Кононенко урочисто відкрив новорічну ялинку

  : 26.12.2017


  Сьогодні, 26 грудня в районному будинку культури відбулося свято – урочисте відкриття новорічної ялинки.

   

  У відкритті новорічної ялинки взяло участь близько 300 дітей, соціально-вразливих верств населення, а саме: діти з багатодітних родин, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, учасників бойових дій, діти, загиблих учасників антитерористичної операції та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах.

   

  З наступаючими новорічними святами присутніх привітав голова районної ради Михайло Кононенко. Він побажав дітям успіхів у навчанні, щастя, здоров’я, веселих свят та всього найкращого в новому році, а батькам терпіння та мудрості.

   

  Під час заходу дітлахи переглянули казку «Мадагаскар» та кожен отримав солодкий подарунок за кошти, виділені з районного бюджету

  26.12.2017

  22 грудня 2017 року відбулась шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання

  : 22.12.2017


  22 грудня 2017 року  у великій залі районної ради відбулась шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання під головуванням голови Полтавської районної ради Михайла Кононенка.

    

  На порядок денний шістнадцятої сесії районної ради винесено 23 питання із них по 22 питаннях сесія районної ради прийняла відповідні рішення, а саме:

  22.12.2017

  21 грудня відбулось засідання Президії районної ради1

  : 22.12.2017


  21 грудня 2017 року голова районної ради Михайло Кононенко провів засідання Президії районної ради.

     
  Члени президії погодили питання які виносяться на розгляд  шістнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання, а саме:


  1.    Про звіт голови Полтавської районної ради за 2017 рік.

  2.    Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавського району на 2018 рік.

  3.    Про районний бюджет на 2018 рік.

   4.    Про план роботи районної ради на 2018 рік.

  21.12.2017

  21 грудня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін

  : 22.12.2017


  21 грудня 2017 року  в малій залі Полтавської  районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін під головуванням заступника голови комісії Олени Носенко


  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки шістнадцятої  сесії районної ради сьомого скликання:

  21.12.2017

  19 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

  : 22.12.2017


  19 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, діяльності органів місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, засобами масової інформації, законності, правопорядку, боротьби із злочинністю та захисту прав людини  та з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села, екології та раціонального природокористування під головуванням голови комісії Рибася Анатолія Івановича.

   

  На спільному засіданні постійних комісій розглянуто проекти рішень до підготовки шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання:

   

  19.12.2017

  19 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту

  : 22.12.2017


  19 грудня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту під головуванням голови комісії Оленєва Павла Юрійовича

   

  На комісії розглянуто проекти рішень до підготовки шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання:

  19.12.2017