• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Голова районної ради Михайло Кононенко підписав Договір про співпрацю між Полтавською районною радою та аграрною Академією.

  6 грудня 2017 року за ініціативи голови районної ради Михайла Кононенка відбулася зустріч з першим проректором Полтавської державної аграрної академії Павлом Писаренком, деканом факультету економіки та менеджменту Олександром Галич, а також завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування Тамарою Лозинською. В ході зустрічі підписали Договір про співпрацю між Полтавською районною радою та аграрною аграрною Академією.


  Основними напрямами співробітництва між установами є:


  – сприяння розвитку нових форм інтеграції науки, освіти і практики та вдосконалення наукової, навчально-наукової й науково-технічної діяльності, підвищення рівня освітньої і професійної підготовки та перепідготовки здобувачів вищої освіти Академії та подальшого працевлаштування випускників виходячи за потреби Районної ради;


  – проведення спільних рекламних кампаній, виступів і публікацій в ЗМІ та інших акцій, спрямованих на популяризацію Полтавської районної ради та Полтавської державної аграрної академії;


  – участь в інших програмах та проектах, розроблених з урахуванням спільних інтересів;


  – створення та реалізація освітніх програм, що відповідають вимогам сучасного економічного розвитку, новим досягненням науки і новітнім технологіям та інші.


  На завершення зустрічі сторони висловили сподівання на тривалу й результативну співпрацю, яка надасть випускникам Академії й Полтавській районній раді добрі перспективи для реалізації спільних проектів та ініціатив.

  Дата создания: 06.12.2017 15:26:36
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  06.12.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку