Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

Полтавська районна рада

Гімн
Карта
Газета "Вісті"
Форум

Голова районної ради Михайло Кононенко підписав Договір про співпрацю між Полтавською районною радою та аграрною Академією.

6 грудня 2017 року за ініціативи голови районної ради Михайла Кононенка відбулася зустріч з першим проректором Полтавської державної аграрної академії Павлом Писаренком, деканом факультету економіки та менеджменту Олександром Галич, а також завідувачем кафедри публічного управління та адміністрування Тамарою Лозинською. В ході зустрічі підписали Договір про співпрацю між Полтавською районною радою та аграрною аграрною Академією.


Основними напрямами співробітництва між установами є:


– сприяння розвитку нових форм інтеграції науки, освіти і практики та вдосконалення наукової, навчально-наукової й науково-технічної діяльності, підвищення рівня освітньої і професійної підготовки та перепідготовки здобувачів вищої освіти Академії та подальшого працевлаштування випускників виходячи за потреби Районної ради;


– проведення спільних рекламних кампаній, виступів і публікацій в ЗМІ та інших акцій, спрямованих на популяризацію Полтавської районної ради та Полтавської державної аграрної академії;


– участь в інших програмах та проектах, розроблених з урахуванням спільних інтересів;


– створення та реалізація освітніх програм, що відповідають вимогам сучасного економічного розвитку, новим досягненням науки і новітнім технологіям та інші.


На завершення зустрічі сторони висловили сподівання на тривалу й результативну співпрацю, яка надасть випускникам Академії й Полтавській районній раді добрі перспективи для реалізації спільних проектів та ініціатив.

Дата создания: 06.12.2017 15:26:36
Кем создан (имя): (admin) Районна рада Полт. р-н
06.12.2017

Повернутися до списку