• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Робоча поїздка до Лубенської районної ради та Засульської об’єднаної територіальної громади

  12 серпня відбулась робоча поїздка працівників виконавчого апарату районної ради на чолі з головою Полтавської районної ради Михайлом Кононенком до Лубенської  районної ради та Засульської об’єднаної територіальної громади. Мета поїздки - вивчення досвіду  передачі об’єктів комунальної власності районної ради на баланс об’єднаної громади.


  Лубенський голова районної ради Григорій Угляниця повідомив, що Засульська громада утворилася 12 серпня 2016 року до її складу увійшло  11 сільських рад (Засульська, Березівська, Вищебулатецька, Войнихівська, Литвяківська, Мацківська, Мгарська, Михнівська, Новаківська, Оріхівська, Шершнівська). Сьогодні Засульська громада святкує річницю її утворення. Голова районної ради Григорій Угляниця поділився досвідом щодо передачі майна комунальної власності районної ради на баланс Засульської об’єднаної громади та відповів на ряд запитань учасників робочої поїздки.

   

  Із головою Засульської об’єднаної громади Сергієм Бондаренко голова районної ради Михайло Кононенко та учасники робочої поїздки зустрілися на святі. Сергій Бондаренко розповів про роботу об’єднаної громади, про створення в громаді відділів: фінансового, освіти, охорони  здоров’я, сільського господарства, центру первинної допомоги. А також зазначив, що об’єднана громада тісно співпрацює з районною радою.

   

  Голова районної ради Михайло Кононенко привітав Засульську громаду з річницею їх утворення та побажав громаді надалі розвиватись,  розбудовуватись  й процвітати.

   

  В робочій поїздці взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Світлана Декань, начальник відділу правового забезпечення, представництва, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації виконавчого апарату районної ради Андрій Тарапата, начальник фінансового обліку і звітності та управління персоналом виконавчого апарату районної ради Яна Жарська, головний спеціаліст відділу з організаційної роботи та загальних питань виконавчого апарату районної ради Юлія Радченко.

   

   

  Дата создания: 13.08.2017 10:45:06
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  13.08.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку