Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

Полтавська районна рада

Гімн
Карта
Газета "Вісті"
Форум

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Сьогодні, напередодні  професійного свята, у великій залі Полтавської районної ради  відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника.  Привітали працівників медичної галузі району голова районної ради Михайло Кононенко та голова районної державної адміністрації Ігор Карімов.

 

Голова районної ради Михайло Кононенко, вітаючи медичних працівників  із професійним святом зазначив, що основа праці медика - професіоналізм, любов, милосердя і співчуття. У цій професії залишаються лише ті, хто готовий, не шкодуючи ні сил ні часу, боротися за життя і здоров'я людей. «Ви вибрали для себе одну з найгуманніших професій в сучасному світі, присвятивши своє життя медицині. Ваша робота вимагає високої компетентності, відданості обраній справі, терпіння і милосердя. І за це вам велика вдячність від усіх мешканців Полтавського району», - наголосив Михайло Кононенко. Голова районної ради  також зазначив, що для  районної влади одним із пріоритетних завдань є підняття медичної галузі району на більш якісний рівень, саме тому щороку з  районного бюджету виділяються кошти на ремонти приміщень амбулаторій, лікарні, придбання медичного обладнання, комп’ютерної техніки, тощо.

 

Вітаючи медичних працівників голова районної державної адміністрації Ігор Карімов відзначив, що у  лікувальних закладах району  працюють висококваліфіковані лікарі, медичні сестри, санітарки, лаборанти та інші спеціалісти та висловив слова вдячності медикам, які безперервно борються за здоров’я своїх пацієнтів, за їх благородну працю, за важкі трудові будні та щоденний порятунок пацієнтів .  

    

За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення населення якісною медичною допомогою та активну громадську позицію та з нагоди відзначення професійного свята - Дня медичного працівника голова районної ради Михайло Кононенко та голова районної державної адміністрації Ігор Карімов вручили відзнаки різних рівнів  кращим працівникам медичної галузі району.

 

Привітали свої колективи  головний лікар Полтавської центральної районної клінічної лікарні Олег Мехедько та головний лікар комунального закладу «Полтавський районний клінічний центр первинної допомоги» Микола Рощак. Вони щиро подякували всім працівникам медичної галузі, які щодня працюють заради повернення городянам здоров’я, за їх сумлінну працю.  

 

Подарунком для всіх представників галузі охорони здоров’я району став святковий концерт, підготовлений районним будинком культури та творчими колективами лікувальних закладів.

 


Дата создания: 16.06.2017 14:02:04
Кем создан (имя): (admin) Районна рада Полт. р-н
16.06.2017

Повернутися до списку

Календар подій

Січень 2018

     

Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4