Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

Полтавська районна рада

Гімн
Карта
Газета "Вісті"
Форум

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера.

Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з  нагоди  Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера.


На святі присутні матері загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовці Полтавського районного військового комісаріату, представники військової частини А0177 та А2057, волонтери.


Привітали захисників України та волонтерів військовий комісар Полтавського районного військового комісаріату підполковник Янкін Руслан Миколайович, депутат обласної ради Рогов Руслан Миколайович, голова Полтавської районної ради Кононенко Михайло Михайлович, заступник голови Полтавської районної державної адміністрації Губічев Олексій Віталійович та голова ради сільськогосподарських товаровиробників Степаненко Іван Іванович побажали всім мирного неба, міцного здоров’я, затишку у кожній родині.

 

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання військових, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

 

За сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України військовослужбовці та волонтери отримали державні відзнаки, почесні грамоти і відзнаки районної ради, районної державної адміністрації, обласної ради, обласної державної адміністрації та ради сільськогосподарських товаровиробників.

 

Після багаточисельних привітань та нагороджень  для всіх присутніх прозвучав святковий концерт за участю артистів Полтавського районного будинку культури.


Дата создания: 05.12.2017 21:49:12
Кем создан (имя): (admin) Районна рада Полт. р-н
05.12.2017

Повернутися до списку