• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Засідання голів депутатських фракцій

  11 серпня  відбулось  засідання голів депутатських фракцій.

   

  Голова районної ради Михайло Кононенко проінформував присутніх, що до районної ради звернулась районна державна адміністрація з листом про розгляд на постійній комісії районної ради з питань регіональної політики, планування бюджету, фінансів і цін питання  розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

   

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №463-р «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» на Полтавський район виділена субвенція з державного бюджету  в сумі 7 779 615  грн. а саме:

   

  480 000 грн. -  Реконструкція водопровідних мереж по вул.. Кірова (Полтавська) від провулка Балкового до водонапірної вежі, автоматичного управління глибинним насосом та ремонту свердловини №1. с. Гожули, Полтавського району, Полтавської області.

  200 000 грн. - Капітальний ремонт даху будинку гуртожитку за адресою: с. Тахтаулове, вул. Незалежності, 1, Полтавський район, Полтавської області.

  399 895 грн. - Капітальний ремонт будинку культури в с. Щербані, Полтавський район, Полтавської області.

  250 000 грн. - Капітальний ремонт пам’ятного знаку жертвам репресій 30-х років ХХ століття в урочищі “Триби”, Полтавський район , Полтавської області.

  300 000 грн. - Завершення другої черги реконструкції харчоблоку неврологічного відділення розташованого в с. Мачухи, Полтавський район.

  569 500 грн. - Капітальний ремонт приміщення Степненської АЗП-СМ, с. Степне, Полтавський район , Полтавської області.

  1 800 000 грн. - Придбання шкільного автобуса для Терешківської ЗОШ I—III ст. Полтавський район , Полтавської області.

  85 000 грн. - Капітальний ремонт Валківського БК, Полтавський район, Полтавської області.

  15 000 грн. - Капітальний ремонт фасаду Гожулівського БК, Полтавський район, Полтавської області.

  692 100 грн. - Капітальний ремонт проїзної частини вул. Шкільна в с. Андрушки Ковалівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

  1 332 739 грн. - Капітальний ремонт проїзної частини вул. Берегова в с. Макухівка Ковалівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

  1 153 381 грн. - Капітальний ремонт проїзної частини вул. Лісова в с. Грабинівка Ковалівської сільської ради Полтавського району Полтавської області

  502 000 грн. - Капітальний ремонт даху щербанівського будинку культури за адресою: вул. Перемоги, 10А, с.Щербані, полтавського району, Полтавської області

   

   

  Голова депутатської фракції  «АГРАРНА ПАРТІЯ УКРАЇНИ», голова постійної комісії районної ради мандатної з питань регламенту Анатолій Рибась  зазначив, якщо бюджетна комісія розглядатиме дане питання вона перевищить свої повноваження. Вносити зміни до показників районного бюджету може лише сесія районної ради.  Анатолій Рибась запропонував звернутись до райдержадміністрації, щоб надали обґрунтовані пояснення щодо даного розподілу субвенції. Оскільки даний розподіл не був погоджений з депутатами районної ради.

   

  Голова депутатської фракції  «Рідне місто» Василь Степенко зазначив, що в першу чергу кошти повинні виділятись на об’єкти, які заплановані в плані економічного і соціального розвитку. Також зазначив, що районна державна адміністрація  без погодження депутатів районної ради надіслала пропозиції до Кабінету Міністрів України. Це неповага до депутатів районної ради.

   

  Інші голови депутатських фракцій погодились з Анатолієм Івановичем та Василем Івановичем.

   

  Голови депутатських фракцій вирішили звернутись до районної державної адміністрації  з пропозицією надати обґрунтовані пояснення щодо розподілу державної субвенції. Запропонувати дані кошти спрямувати на придбання медичного обладнання у центральну районну клінічну лікарню та розглянути дане питання на черговій сесії районної ради, яка відбудеться 22 вересня 2017 року.

   

  В зв’язку з змінами, які відбуваються в Полтавському районі  голови депутатських фракцій прийняли рішення не розподіляти вільні залишки бюджетних коштів.

   

  Також голова районної ради Михайло Кононенко  повідомив голів фракцій, щодо ситуації по об’єднанню сільських рад району в об’єднані територіальні громади, зазначивши, що на сьогодні про трьом громадам (Щербанівська, Терешківська, Степненська) 29 жовтня відбудуться вибори голів та депутатів об’єднаних громад також проінформував щодо організації проведення виборчого процесу в об’єднаних територіальних громадах району.

   

   

   

   

        ю

  Дата создания: 11.08.2017 12:35:51
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  11.08.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку