• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  ПОЛТАВСЬКОЮ ОДПІ ДО БЮДЖЕТУ МОБІЛІЗОВАНО 1,5 МЛРД. ГРН. ПОДАТКІВ

  : 19.07.2017

  У першому півріччі 2017 року Полтавською ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 1,5 млрд. гривень податків і зборів, у т.ч. до державного бюджету - 1,3 млрд. гривень, що на 370,8 млн. гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.


  До місцевих бюджетів за шість місяців цього року мобілізовано 264,1 млн. гривень, що на 61,1 млн. гривень більше, ніж у відповідному періоді 2016 року. 

  19.07.2017

  КОЛИ ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ НЕ БЛОКУВАТИМУТЬСЯ?

  : 19.07.2017

  Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області нагадує, що наказом Мінфіну від 13.06.2017 року №567 затверджені Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН, та вичерпний Перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.


  Звертаємо увагу, що разом з критеріями оцінки ступеня ризиків для зупинення реєстрації податкових накладних, Наказ №567 містить перелік ознак, відповідність яким надасть можливість уникнути Моніторингу та блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.    

  19.07.2017

  Подолаємо корупцію разом

  : 19.07.2017

  Суспільно-політичні процеси, які відбуваються в Україні, вказують що не лише її розвиток, але і існування можливе лише при ефективній протидії корупції, як основному деструктивному фактору.


  В країні створена система спеціально уповноважених органів, діяльність яких направлена на боротьбу з корупцією. В структурі Державної фіскальної служби України функціонує Головне управління внутрішньої безпеки, в т.ч. територіальні підрозділи внутрішньої безпеки, головним завданням якого є профілактика, виявлення та припинення корупційних тенденцій та проявів.

  19.07.2017

  ЗАСТОСУВАННЯ РРО ПРИ РОЗДРІБНІЙ ТОРГІВЛІ ПИВОМ ПЛАТНИКАМИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ДРУГОЇ І ТРЕТЬОЇ ГРУП

  : 19.07.2017

  Фізичні особи-підприємці - платники єдиного податку другої та третьої груп мають право здійснювати продаж алкогольних напоїв на розлив, у тому числі пива, виключно через заклад ресторанного господарства або спеціалізований відділ, що має статус закладу ресторанного харчування.


  Крім того, фізичні особи-підприємці, які здійснюють продаж пива, зобов’язані отримати відповідну ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та проводити розрахункові операції через зареєстровані в установленому порядку реєстратори розрахункових операцій (РРО). 

  19.07.2017

  ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ ПІД ЧАС СЕАНСУ ТЕЛЕФОННОГО ЗВ’ЯЗКУ «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»

  : 19.07.2017

  Днями Полтавською ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області було проведено сеанс телефонного зв’язку на тему «Подання звітності в електронному вигляді» з начальником відділу обслуговування платників Тетяною Шапаренко.


  Питання 1: Чи може ФОП, яка отримала посилені сертифікати відкритих ключів для подання звітності в електронному вигляді, скористатись цими ключами для подання звітності як фізична особа? 

  19.07.2017