• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  ПОЛТАВСЬКОЮ ОДПІ ДО БЮДЖЕТУ МОБІЛІЗОВАНО 1,7 МЛРД. ГРН. ПОДАТКІВ

  За січень-липень  2017 року Полтавською ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 1,7 млрд. гривень податків і зборів, у т.ч. до державного бюджету - 1,4 млрд. гривень, що на 386,5 млн. гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

  До місцевих бюджетів за шість місяців цього року мобілізовано 313,5 млн. гривень, що на 69,1 млн. гривень більше, ніж у відповідному періоді 2016 року.

  Cлід зазначити, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги. За результатами семи місяців 2017 року до бюджету надійшло майже 212,9 млн. гривень ЄСВ, що на 79,8 млн. гривень більше минулорічних показників.

   «Нинішній податковий позитив у першу чергу базується на сумлінні легального бізнесу, який відповідально ставиться до сплати податків. Поряд з цим, пріоритетом у діяльності фіскальної служби є якісне сервісне обслуговування платників, досягнення сучасного рівня податкової культури, яке дозволяє будувати ділові паритетні стосунки з підприємницькою спільнотою, вчасно реагувати на проблеми, які заважають веденню бізнесу та інвестиційному процесу і, як результат, отримувати  якісний економічний розвиток, який крій того має бути позбавлений тіньового впливу», - зазначив в.о начальника  Полтавської ОДПІ Сергій Бакун.

  Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

   

  Дата создания: 14.08.2017 22:30:41
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  14.08.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку