• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  ЩО ПІДПРИЄМЦІ-ЄДИННИКИ НЕ МОЖУТЬ ПРОДАВАТИ БЕЗ РРО

  Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області нагадує підприємцям – платникам єдиного податку 1-3 груп, що вони  зобов’язані проводити продаж складних побутових товарів виключно через зареєстровані належним чином реєстратори розрахункових операцій (РРО).

           Дана норма передбачена положеннями статті 296.10 Податкового кодексу України та статті 9 Закону України від 06.07.1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон №265).

           При цьому для цілей Закону № 265 термін «технічно складні побутові товари, які підлягають гарантійному ремонту» це непродовольчі товари широкого вжитку (прилади, машини, устаткування та інші), які складаються з вузлів, блоків, комплектуючих виробів, відповідають вимогам нормативних документів, мають технічні характеристики, супроводжуються експлуатаційними документами і на які встановлено гарантійний термін.

           Групи технічно складних побутових товарів затверджено постановою Кабміну від 16.03.2017 №231. Зокрема, перелік містить  вісім груп товарів:

           1) «Вироби із чорних металів»;

           2) «Реактори ядерні, котли, машини, обладнання і механічні пристрої, їх частини»;

           3) «Електричні машини, обладнання та їх частини, апаратура для запису або відтворення звуку, телевізійна апаратура для запису та відтворення зображення і звуку, їх частини та приладдя»;

           4) «Засоби наземного транспорту, крім залізничного або трамвайного рухомого складу, їх частини та обладнання»;

           5) «Прилади та апарати оптичні, фотографічні, кінематографічні, контрольні, вимірювальні, прецизійні, медичні або хірургічні, їх частини та приладдя»;

           6) «Годинники всіх видів та їх частини»;

           7) «Музичні інструменти, їх частини та приладдя»;

           8) «Іграшки, ігри та спортивний інвентар, їх частини та приладдя».

   

  Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

   

   

  Дата создания: 06.11.2017 17:17:18
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  06.11.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку