• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  ЗАРПЛАТА У „КОНВЕРТАХ” – МАЙБУТНЄ БЕЗ ГАРАНТІЙ

  Чергове засiдання робочої групи з легалiзацiї виплати заробiтної плати нещодавно вiдбулося в Полтавській РДА за участі в.о.начальника Полтавської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області Валерія Дубини та керівників підрозділів Полтавської РДА.

           Запрошені на нараду керівники підприємств, які допустили виплату заробiтної нижче законодавчо встановленого мiнiмального розмiру в вересні поточного року.

           Кожен керівник підприємства прозвітував про ситуацію, яка склалася та надав пояснення причин виплати найманим працівникам заробітної плати нижче мiнiмального розмiру.

           В.о начальника Полтавської ОДПI Валерій Дубина ознайомив присутніх із новаціями податкового законодавства, роз'яснив дiюче законодавство щодо оподаткування заробiтної плати, здiйснення нарахувань на фонд оплати працi та наголосив, що зарплата у „конвертах” – це майбутнє без гарантій та впевненості в завтрашньому дні. Кожна гривня податку відрахована із заробітної плати, яка надійде в бюджет, впливає на забезпечення працівнику належної пенсії у майбутньому. Не оформлення належним чином трудових відносин з найманими працівниками та виплата зарплат в «конвертах» є порушенням законодавства про працю.

           Керівникам рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

              Полтавська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області

   

  Дата создания: 06.11.2017 17:02:45
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н
  06.11.2017

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку