• Версія для друку Більший шрифт Звичайний шрифт

  Положення про відзнаки районної ради

  Додаток №1
  до рішення першої сесії районної ради
  сьомого скликання (третє засідання)
  від 18 грудня 2015 року №1/УІІ-14  ПОЛОЖЕННЯ
  про Почесну Грамоту районної ради
  1. Почесною Грамотою районної ради нагороджуються:
  - депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади за активну участь у громадському житті, вагомий особистий внесок у виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району;
  - громадяни України за особисті заслуги в економічній, гуманітарній, в науково-технічній та соціально-культурній сферах, активну громадську, благодійну, милосердну діяльність, за мужність і відвагу, виявлені при врятуванні людей і матеріальних цінностей, ліквідації наслідків стихійного лиха.
  2. Представлення до нагородження Почесною Грамотою районної ради проводиться за ініціативою голови районної ради, голови районної державної адміністрації, постійних комісій районної ради, президії районної ради, депутатів районної ради та за поданням сільських рад за 10 календарних днів до конкретної дати.
  3. Нагородження Почесною Грамотою районної ради проводиться за розпорядженням голови районної ради.
  4. Вручення Почесної Грамоти районної ради проводиться в обстановці урочистості і широкої гласності в районній раді, сільських радах, у трудових колективах.
  Почесну Грамоту вручає голова районної ради, заступник голови районної ради.
  5. У трудовій книжці нагородженої особи, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження.
  6. Нагородження Почесною Грамотою районної ради передбачає матеріальну допомогу в розмірі до 500 гривень.
  Громадяни, які отримали таку матеріальну допомогу звільняються від сплати прибуткового податку в частині його надходження до районного бюджету.


  Керуючий справами виконавчого
  апарату районної ради

  С.М.Декань
  Додаток №2
  до рішення першої сесії районної ради
  сьомого скликання (третє засідання)
  від 18 грудня 2015 року №1/УІІ-14  ПОЛОЖЕННЯ
  про Подяку районної ради
  Подяка районної ради оголошується особам за їх активну участь у громадському житті району, сумлінне виконання доручень керівництва районної ради по організаційному, правовому, інформаційному, матеріально-технічному забезпеченню діяльності ради, її постійних комісій, депутатів, за сприяння у взаємодії районної ради і територіальних громад, місцевих органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування.
  Представлення до оголошення Подяки проводиться за ініціативою голови районної ради, голови районної державної адміністрації, постійних комісій районної ради, президії районної ради, депутатів районної ради та за поданням сільських рад за 10 календарних днів до конкретної дати.
  Подяка оголошується за розпорядженням голови районної ради.
  Оголошення Подяки може проводитись неодноразово в обстановці урочистості і широкої гласності в районній раді, сільській раді, трудових колективах.
  У трудовій книжці особи, що удостоєна Подяки, робиться відповідний запис з зазначенням дати і номера відповідного розпорядження.
  Керуючий справами виконавчого

  апарату районної ради

  С.М.Декань


  Додаток №3

  до рішення дев’ятої позачергової сесії 

  районної ради сьомого скликання

  від 2 вересня 2016 року № 9/УІІ-187

   

   

  ПОЛОЖЕННЯ
  про Відзнаку «За особливі заслуги»

   

  1. Відзнака «За особливі заслуги» є відзнакою районної ради за заслуги перед громадою Полтавського району.

  2. Відзнакою «За особливі заслуги» нагороджується: депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, громадяни України за особисті заслуги в економічній, гуманітарній, науково-технічній та соціально-культурній сферах, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність, високі показники у бойовій підготовці та інше.

  3. Представлення до нагородження Відзнакою «За особливі заслуги» проводиться за ініціативою голови районної ради, голови районної державної адміністрації, постійних комісій районної ради. Обґрунтоване клопотання про нагородження Відзнакою «За особливі заслуги» подається до районної ради за 10 днів до конкретної дати.

  4. Нагородження Відзнакою «За особливі заслуги» проводиться за розпорядженням голови районної ради.

  5. Особам нагородженим  Відзнакою «За особливі заслуги» вручається посвідчення та нагрудний знак, в обстановці урочистості і широкої гласності головою районної  ради, головою районної державної адміністрації.

  6. Нагрудний знак носять на правій стороні грудей.

  7. У трудовій книжці особи, удостоєної відзнаки, робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера розпорядження. Для військовослужбовців робиться відповідний запис в облікових документах.

  8. Нагородження Відзнакою «За особливі заслуги» протягом поточного скликання районної ради може бути проведене лише один раз.

   

   

  Керуючий справами виконавчого

  апарату районної ради                                                                           С.М.Декань

   

  Дата создания: 07.04.2016 14:37:32
  Ким створено: (admin) Районна рада Полт. р-н

  Щоб залишити коментар авторизуйтесь.

  Повернутися до списку